BARAN

Wkraczasz w bardzo przewrotny moment dla siebie. Miesiac Marzec szykuje dwie poważniejsze zmiany w Twoim życiu. Zodiakalne Barany powinny zwrócić uwagę na osoby do tej pory niedostrzegane przez Was. Wszystko za sprawą koniunkcji Księżyca z Saturnem, która to nastąpi już z początkiem miesiąca. To zjawisko bardzo pozytywnie wpłynie na sferę uczuć w której do tej pory zauważalne były ogromne braki. Każdy potrzebuje ciepła, uczucia, miłości to też warto nakreślić sobie już teraz jakieś cele. Podejmuj wszystkie ważne decyzje, nie odkładaj ich na późniejszy termin, to może Tobie tylko i wyłącznie zaszkodzić. Zbliżający się okres rozkwitu emocjonalnego, wiosna, wprawi Cię w pozytywny nastrój, który powinnaś również przenieść na sferę zawodową. Optymalnie będziesz w stanie wykonać wszystkie zadania i tym samym pokażesz swoją wartość przełożonym. To zaowocuje i poczujesz się dowartościowana. Musisz uważać na uwagi osób, które są w Twoim otoczeniu, nie zawsze będą one trafne, jednak będziesz w stanie rozróżnić kto chce być Tobie przyjacielem, a kto od tego stroni i chce po prostu Ci zaszkodzić. Czas zadbać o swoje zdrowie. W okresie połowy miesiąca warto zacząć odzyskiwać kondycję fizyczną i duchową. Każdy rodzaj ruchu jest teraz bardzo wskazany, to dzięki temu będziesz zyskiwać pozytywną energię, którą przekładać będziesz na inne sfery.

 

BYK

Początek miesiąca marca będzie bardzo trudny jeśli chodzi o pracę.  Musisz skoncentrować się na wszystkim, gdyż głowę zaprzątać będzie Ci zupełnie co innego, problemy w domu, problemy rodzinne. Zdecydowanie powinnaś poradzić się osoby starszej, bliskiej, która doda Ci ciepłego słowa. Nie wszystko układa się po Twojej myśli w relacji w której tkwisz. Będziesz musiała nauczyć się wycofywać w odpowiednim momencie. Często jest to wbrew twoim planom, ale w marcu wyjdzie ci to tylko na dobre. Sprawdzi się to właśnie w sferze miłości. Musisz uważać na osoby spod znaku Lwa, nie warto im ufać, gdyż chcą tylko i wyłącznie zabawić się Twoimi emocjami. Mogą bardzo namieszać w twoim życiu. Druga połowa miesiąca to dobry moment na rozruch. Wiosna zbliża się wielkimi krokami do Twojego życia. To właśnie tchnie w Ciebie ogrom pozytywnej energii, którą warto zacząć wykorzystywać. Nie możesz życ przeszłościa, gdyż to każdego dnia będzie Cię niszczyć od środka. Skup się na tym co teraz jest i co będzie, bo to dzięki szczęściu odzyskasz uśmiech na twarzy. Warto już teraz zacząć myśleć o zmianie pracy, gdyż to co w tym momencie wykonujesz nie do końca sprawia Ci satysfakcję, męczy Cię momentami i odbiera energie na resztę dnia. 

 

BLIŹNIĘTA

W tym okresie na pierwszy plan wysunie się teraz to, co dla Ciebie ważne w miłości. Będziesz miała odwagę, by samej sobie dać prawo do sięgania po więcej. Wyraźnie poczujesz, że zasługujesz na to, co najlepsze i to właśnie teraz nadszedł czas na realizację pragnień swojego serca. Twoje zdecydowanie i chęci w tej sprawie spowodują, że otworzą się dla Ciebie nowe możliwości dla rozwoju pasjonującej relacji. Zachowaj wiarę w siebie i pozwól się zaskakiwać przyjaznym okolicznościom. Miłość lubi niespodzianki. Nowe możliwości mogą oznaczać także nowe życie – dla stabilnych związków jest to dobry okres na powiększenie rodziny i podjęcie decyzji o dziecku. To właśnie dzięki temu Twoje życie nabierze nowego, zupełnie lepszego smaku i będziesz mogła delektować się nową jakością miłości w swoim związku. Bliskość tych, których kochasz nauczy Cię słuchać ich uważniej i słyszeć także to, czego nie mówią. Samym swym spojrzeniem rozpalisz iskrę w czyiś oczach i sercu. Kwestią również istotną dla Ciebie będzie sfera pracy, tutaj pracodawca oczekuje od Ciebie większego zaangażowania i wkładu w to co robisz. Nie bój się podejmować decyzji, będą one trafne i z całą pewnością zyskasz dzięki temu.

 

RAK

W miesiącu marcu nastaw się na sferę związaną z pracą i finansami. Wyraźnie poczujesz zależność swojej sytuacji materialnej od swoich emocji związanych z pieniędzmi. Odkryjesz, że im więcej radości wkładasz w wykonywaną pracę, tym więcej pieniędzy za nią dostaniesz. To sprawi, że złapiesz tego potrzebnego wiatru w żagle, by przebrnąć przez wszystkie problemy i zobaczyć nowe możliwości w swojej pracy. Problemy finansowe zostawisz za sobą i będą jedynie wspomnieniem. Warto tym samym jednak by przypominały Ci aby skoncentrować się na swoich mocnych stronach i systematycznej pracy. Będąc świadomą swojej pozycji zawodowej możesz być dla innych przykładem ale i również zagrożeniem. Uważaj by nie dać się wciągnąć w emocjonalne rozgrywki. Zachowaj spokój i bądź pewna swojego sukcesu. Radość z tego, czym dzielisz się ze światem, przyniesie Ci bogactwo i wdzięczność za Twoją pracę. Dla Raków marzec będzie przewrotny, ale nie tylko w sferze pracy. Twoje pragnienia związane z uczuciami i tak w zasadzie ich brakiem, zaczną się w końcu pozytywnie realizować. Otwórz swoje serce na osobę z Twojego otoczenia – warto!

 

LEW

Pierwsze dni marca nie szykują jakiejkolwiek poprawy w Twoim życiu. Nie możesz mieć jednak pretensji do całego świata, że twoje życie nie jest do końca takie, jakie sobie wymarzyłaś. W dużej mierze, to co zastajesz każdego dnia, wynika z Twoich decyzji. Przestań się użalać nad sobą i nad swoim losem. Lepiej zacznij planować swoją lepszą przyszłość. Każdego dnia wypatruj chwili na to, by odetchnąć i inaczej spoglądać na niektóre sytuację. Z każdej sytuacji jest wyjście. Twój stan zdrowia to nic innego jak tylko przemęczenie, a organizm domaga się teraz wypoczynku. Okres wiosenny bardzo korzystnie zacznie na Ciebie wpływać. Jednak musisz przeczekać na początek cieplejszych dni, które dodadzą Ci energii. To właśnie druga połowa miesiąca będzie dla Ciebie wyjątkowym czasem. Pełnia księżyca wpłynie na Ciebie, oraz odczujesz wibracje, dzięki właśnie którym warto zrobić coś dla otoczenia. Okazując uczucia bliskim licz także na to, że staniesz się bliższą wszystkim ich problemom. W sferze uczuć – tej dla Ciebie również ważnej dla osób samotnych ten miesiąc nie jest dobrym na poznawanie drugiej osoby. Wszystko zmieni się jednak jak ustabilizujesz i rozwiążesz problemy, które do tej pory się tylko pojawiały.

 

PANNA

Ciężki początek miesiąca przede wszystkim jeśli chodzi o sprawy zawodowe. Na Twoje barki spadnie wiele nowych obowiązków, z którymi nie będzie w stanie sam sobie poradzić. Z pomocą jednak przyjdzie przyjazny współpracownik, w działaniu jego nie musisz doszukiwać się żadnych nieczystych zagrań, bo nie są one w jego planach. Co więcej osoba ta, wraz z upływem czasu, zacznie stawać się Twoim przyjacielem, powiernikiem wszelkich trudniejszych problemów. nie tylko zawodowych. Uważaj jednak na kobietę o ciemnych włosach, ona swoją postawą będzie starała się wplynąć na utrudnienie Ci życia. Druga połowa miesiąca to doskonały czas jeśli chodzi o emocje i rozwój w związku. Warto wtedy poświęcić więcej czasu partnerowi, bo on będzie w stanie odwdzięczyć się swoją troską oraz zaangażowaniem. Samotne zodiakalne Panny mogą w okolicach trzeciego tygodnia marca spodziewać się możliwości na nowe znajomości. Warto im się bliżej przyjrzeć bo rokują wielce poprawnie na przyszłość. Zbliżająca się wiosna to także dla Was doskonały czas na zmianę sposobu odżywiana. Większa regularność w spożywaniu posiłków i odstawienie wszelkich tłustych potraw, wpłynie nie tylko na poprawę Waszej kondycji, ale także i pozwoli na zgubienie kilku zbędnych kilogramów, jakie to zgromadziliście przez zimę. 

 

WAGA

Strach, oraz ucieczka przed podejmowaniem wyzwań, to emocje które całkowicie powinniście teraz ze swojej głowy, Drogie Wagi, wyrzucić. Marzec zapowiada się dla Was jako seria nowych możliwości, które to warto byście w pełni dla siebie wykorzystali. Przede wszystkim dlatego iż to właśnie one będą mieć wpływ na obraz Waszego przyszłego życia. Awans, bądź nawet propozycja nowej pracy- to dla Was doskonała droga do zdobycia satysfakcji finansowej. I mimo, iż takie kroki będą związane z koniecznościa przejścia dodatkowych szkoleń, poświęcenia większej ilości swojego wolnego czasu- nie możecie tego odrzucić! Taka szansa zmarnowana przez Was, może już się więcej nie przytrafić. Pamiętajcie jednak o wypośrodkowaniu swojego zaangażowania. Mimo iż nie będzie to proste, to nie możecie także zapominać o podejmowaniu starań o rozwój w swoim uczuciowym życiu. Bliska osoba będzie potrzebowała wsparcia, a udzielenie jej go, pozwoli Wam odczuć wielką wdzięczność z jej strony. To doprowadzi także do większego poczuca bezpieczeństwa, jakie zapanuje w Waszych sercach. Nie gromadźcie w sobie także negatywnych emocji. Łzy to nic złego, a jednocześnie są one doskonałym rozwiązaniem na upust złości. 

 

SKORPION

Negując wszelką próbę pomocy ze strony bliskiej osoby, sprawisz iż ten miesiąc może stać się ciężkim dla Ciebie, jeśli to chodzi o życie uczuciowe. Postaraj się swojej drugiej połowie okazać większą ilośc wyrozumiałości i cierpliwości, a ona będzie w stanie odwdzięczyć Ci się tym samym. Jeśli chodzi o samotne Skorpiony, marzec to nie jest dobry czas na lokowanie Waszych uczuć. Szanse, co prawda, pojawiać się koło Was będą, ale nie warto się na nich skupiać bo nie będą to znajomości dla Was rozwojowe. Dlatego też właśnie obecny miesiąc warto wykorzystać na zawodowe relacje i zawodowy rozwój. Jeśli tylko wykażecie się własną inicjatywą, będzie ogromna szansa by Waszym udziałem stało się nowe przedsięwzięcie, które z biegiem czasu przyniesie wysokie profity. Marzec to także doskonały czas na zamykanie wszelkich niedokończonych dotychczas spraw. Dzięki uporządkowaniu własnego życia, poczujecie jak z wielką lekkością możecie ze wszystkim ruszyć do przodu. Zalecam dokonanie badania krwi, możecie bowiem mieć lekką anemię, związaną ze spożywaniem zbyt mało wartościowych i urozmaiconych produktów spożywczych. 

 

STRZELEC

Na brak pracy w tym miesiącu narzekać nie będziecie. Co więcej ilość nawarstwiających się nad Wami spraw do załatwienia, może z upływem dni, zacząć Was nawet przerastać. Warto wtedy po prostu silniej otworzyć się na otoczenie, bo wielce blisko, odnajdziecie osobę, która skora będzie do pomocy. Mimo, iż będzie w Was rozwijać się potrzeba zrobienia wszystkiego samemu, to doradzam skorzystanie z pomocy, bo obrodzi ona w długotrwałą współpracę. W marcu Strzelce mogą liczyć także na załatwienie sprawy, która od dawna spędza Wam sen z powiek. Dopowiem iż rozwiązanie będzie nad wyraz dla Was pozytywne, co jednocześnie pozwoli byście z większą dozą spokoju, zaczęły podchodzić do własnego życia. Ten spokój przełoży się także na rodzinne życie. Przestaniecie wywierać presję na swoich bliskich, a umiejętność przeprowadzenia z nimi rozmowy, bez zbędnych emocji, pozwoli wyjaśnić skrywane dotychczas niejasności. Wykorzystajcie ten czas, Drogie Strzelce, na okazanie także drugiej połowie swoich prawdziwych uczuć. To pomoże Wam pchnąć relacje, która dotychczas tkwiła w zawieszeniu. Zacznijcie także wprowadzać większą ilość aktywności fizycznej do Waszego codziennego życia. To rozjaśni Wasz umysł. 

 

KOZIOROŻEC

Odkryjesz w sobie wielkie pokłady kreatywności. Przełóż je od razu na pomysły, które będziesz w stanie z biegiem czasu zacząc wprowadzać w życie. Ważnym jednak jest to by nie zaczynać wszystkiego od razu, tylko realizować jedną sprawę po drugiej. To właśnie dzięki takiej postawie uda Ci się wzbogacić swoje życie w dosłowie każdej z jego dziedzin. Ale przede wszystkim imać się Ciebie będzie gotówka. Ryzykowne zagrania będą tylko ją pomnażać, dlatego też w żadnym razie nie możesz uciekać przed jakimkolwiek, nawet najbardziej szalonym, pomysłem. Nie będziesz coprawda odczuwać wsparcia ze strony rodziny. Ale nawet działanie wbrew ich woli, doprowadzi do sytuacji, kiedy to po głębszym namyśle z ich strony przyznają Ci rację. Oni muszą tylko widzieć Twoją determinację i zdecydowanie. Dlatego też  taką właśnie postawę musisz przede wszystkim w sobie teraz rozwijać. Pamiętaj, iż największe sukcesy zazwyczaj rodzą się w wielkim bólu i przede wszystkim w samotności. Dlatego nie poszukuj na siłę kompanów, którzy mogliby Ci tylko źle doradzać. Możesz jednak odczuwać zmęczenie swojego organizmu. Dlatego też nie zapominaj o odpowiedniej ilości snu oraz relaksie. 

 

WODNIK

Osoba mocno związana z Tobą w przeszłości, na nowo zacznie wnikać w Twoje dzieje i usilnie namawiać Cię na udział i inwestycję w nowym przedsięwzięciu. Pokusa będzie wielka, bo i zyski duże. Ale mimo wszystko nie powinnaś, Droga Wodniczko, w to brnąć. Marzec to nie jest prawidłowy dla Ciebie czas pod względem biznesowym i zawodowym. Dlatego też ten właśnie okres powinnaś niejako "przewegetować" w otoczeniu zawodowym, nie rzucając się nikomu nadmiernie w oczy i wykonując zadania tylko i wyłącznie Tobie powieżone. Nawet wychodzenie przed szereg może dla Ciebie skończyć się poważnym błędem, który to długo będzie trzeba odpracowywać. Przestań jednocześnie gryźć się ze swoimi myślami w sobie. Rodzina i bliscy, to doskonali powiernicy Twoich tajemnic. Wyjawienie ich im teraz, spowoduje że nie tylko Tobie na duszy zrobi się lżej, ale przede wszystkim usłyszysz wielce cennych dla siebie rad, które to jednocześnie pozwolą Ci inaczej spojrzeć na wiele nurtujących Cię spraw. Pragnę ostrzec także przed silnym spadkiem odporności Twojego organizmu. Ubieraj się ciepło, ale i nie przegrzewaj się, bo wszelkie przeziębienia i infekcje mogą się Ciebie imać. 

 

RYBY

Pojawiać się będzie w Tobie bezsilość ale także i niemoc jeśli to chodzi o podejmowanie się zwykłych, codziennych spraw. Wszystko przez fakt wypalenia, jakie to ma u Ciebie miejsce. Brak słonecznego światła, spowodowany wciąż jeszcze panującą zimą, także będzie dawać o sobie znak. Dlatego warto, by Ryby pomyślały o krótkim odpoczynku, zregenerowanie sił jeszcze w pierwszej połowie miesiąca, pozwoli by druga jego część przyniosła profity. Przestaniesz wreszcie rozpamiętywać przeszłość, a co ważniejsze zaskoczona będziesz Droga Rybo, jak wiele masz koło siebie cennych ludzi, którzy to wciąż usilnie starają się zwrócić Twoja uwagę na samych siebie. Rozwijaj te znajomości, bo nie wiesz kiedy pojawi się chwila, w której to będą one dla Ciebie przydatne. Nie dokonuj jednak żadnych nowych, zbędnych zakupów. Inwestowanie pieniędzy obecnie nie będzie Twoją mocną stroną, a wręcz przeciwnie może doprowadzić Cię do zbędnych wydatków. Męczą Cię ostatnio sile bóle głowy? Pamiętaj iż ich źródło, leży w Twojej złej pozycji, jaką to przyjmujesz podczas snu. Może warto pomyśleć o wymianie poduszki?