wróć do Akademia Wróżek


Czy chemioterapia jest terapią

Coraz częściej na całym świecie podnoszony jest temat szkodliwości stosowania chemioterapii w chorobach nowotworowych. Wiem, natychmiast odezwą się osoby, które same za pomocą chemioterapii zostały wyleczone, lub znają kogoś takiego. Ale równie wiele osób zna fakt, że chemioterapia jest traktowana jako skuteczna jeśli pacjent po wyleczeniu przeżyje 5 lat. Jeśli umrze 2 dni po tym terminie, wtedy nie ma go w fatalnych statystykach, które są sztucznie utrzymywane. Prawdziwa skuteczność chemioterapii oscyluje w granicach 5 do 10 procent. To szokujący fakt, który jest skutecznie przed nami ukrywany.
Obecnie medycyna naturalna oferuje kilka najważniejszych metod biologicznej walki z rakiem, które leczą z niego na zawsze, a nie na 5 lat, i do tego nie wyniszczają organizmu. W tym tkwi ich wielka przewaga nad chemioterapią czy radioterapią.
Istnieją dwie najsłynniejsze metody, pierwsza to stosowanie dożylnie ekstremalnie wysokich dawek witaminy C lub B, a druga metoda to picie dużej ilości soków wyciśniętych w wyciskarce niskoobrotowej (nie w sokowirówce). Warzywa i owoce muszą pochodzić z upraw ekologicznych, bez zanieczyszczeń. Instytut Gersona działający w Meksyku zawiaduje wieloma hektarami upraw, z których plony zasilają codziennie rano kuchnię ośrodka leczenia raka. To słynny ośrodek zwracający życie setkom pacjentów od kilkudziesięciu lat, a jednak nie słyszy się ani o nim, ani o jego metodach zbyt wiele, bo takie wiadomości nie są mile widziane przez przemysł farmaceutyczny.
Nie dajmy się ogłupiać schematom i poszukujmy sami, na własną rękę, analizujmy własnym rozumem i nie bójmy się dochodzić do własnych wniosków. Na skuteczność stosowania wielkich dawek witamin również są dowody, ale lekceważy się je, lub wręcz ukrywa. Zarówno terapia witaminowa, jak i Gersona, są tanie i skuteczne, a chemioterapia jest nieziemsko droga i nieskuteczna. Poszukujmy sami.


Z pozdrowieniami, Elisabeth