WRÓŻBY NA IMPREZIE

Organizujesz imprezę? Wieczór panieński? Chcesz urozmaicić spotkanie z przyjaciółmi? Już teraz skorzystaj z naszej oferty. Wynajmij wróżkę.

Nasze wróżki to profesjonalni doradcy duchowi, którzy od ponad 7 lat prowadzą swoje programy w Ezo TV. Specjaliści od kart tarota, numerologii, run, jasnowidzenia.

Za sobą mamy kilkadziesiąt tysięcy porad udzielonych osobom prywatnym na antenie Ezo TV, ale i podczas imprez, które organizowaliśmy.

Specjalnie dla Ciebie przygotujemy naszą ofertę na:
- wieczór panieński
- imprezę firmową
- imprezę klubową

Dostosujemy się do Twoich możliwości finansowych.

Nam możesz zaufać. Za nami stoi sztab specjalistów z dziedziny ezoteryki.

Informacja pod numerem 786 040 178

 

BON UPOMINKOWY

Jeżeli szukasz pomysłu na prezent dla bliskiej Ci osoby i jednocześnie pragniesz zaskoczyć przyjaciół niecodziennym upominkiem, to już teraz możesz zakupić KARTĘ UPOMINKOWĄ o wartości 250 zł przygotowaną dla fanów EZO TV.

Usługa ta umożliwia wykupienie jednorazowej, godzinnej wróżby u wybranej wróżki naszego pasma. Wystarczy jedynie na zamieszczony poniżej mail przesłać dane zamawiającego i dokonać przelewu na podane zwrotnie konto.

W ciągu 7 dni od daty wpłaty odezwie się do Państwa pracownik naszej stacji, aby doprecyzować szczegóły spotkania, którymi są:

- forma przekazania karty
- miejsce wróżby wyznaczone przez EZO TV
- ostateczny wybór wróżki
- termin wróżby

Każda karta upominkowa jest numerowana oraz sporządzona na okaziciela, należy ją wykorzystać w ciągu 3 miesięcy od daty wystawienia. Wszelkie reklamacje i niezgodności będą rozpatrywane w terminie 14 dni, należy je kierować na adres: redakcja@ezotv.pl

Szczegółowy regulamin usługi dostępny na stronie: Regulaminy