Tydzień 11-17.12.2017

 

Poniedziałek

Baran
To nie jest dobry dzień na zaczynanie czegokolwiek nowego czy to w sferze zawodowej czy też w życiu prywatnym. Nie warto też dziś wprowadzać w życie nowych postanowień czy też zmian, zamiast tego, lepiej skupić się na zaległościach. Nowa oferta współpracy jaką dziś dostaniesz może w przyszłości znacznie poprawić sytuację finansową.
Byk
Dzisiaj musisz pamiętać o tym, że nie należy łatwo się poddawać i wątpić w osiągniecie sukcesu. Dzień zacznie się niekorzystnie jeśli chodzi o prace, możesz nawet myśleć, że sytuacja jest beznadziejna, tymczasem Los się odwróci i zakończysz dzień spektakularnym sukcesem. Pojawi się możliwość dodatkowych zarobków – skwapliwie z niego skorzystaj. 
Bliźnięta
Niezbyt korzystny wpływ planet sprawi, że będzie Ci dziś od rana towarzyszyć złe przeczucie, jak się jednak okaże – całkowicie bezpodstawnie. Dzień będzie wyjątkowo spokojny, zaś wszystkie sprawy ułożą się pozytywnie. Ostrożność musisz jednak zachować w finansach – nie dokonuj dziś kosztownych zakupów.
Rak
Postaraj się dziś zwalczyć w sobie wewnętrzne przeświadczenie, że musisz ciągle coś robić, nie wymyślaj nowych obowiązków, ani nawet nie zajmuj się zaległymi. To odpowiednia chwila na to by cieszyć się życiem i śmiało oddać przyjemnościom. Dzień oderwania się od rzeczywistości będzie miał dobry wpływ na Twoja kondycję psychiczną.
Lew
Czeka Cię wyjątkowo spokojny – można nawet rzec nudny dzień, dlatego warto zagospodarować wolny czas i wyjść z jakąś inicjatywą. To dobry czas na odnowienie znajomości bądź spontaniczny wypad w ciekawe miejsce. Nie wahaj się łamać schematów, lecz ciesz się życiem – to klucz do szczęścia na dziś.
Panna
W sprawach zawodowych nie musisz dziś bać się ryzyka, gdyż Los Ci sprzyja – jeśli zawalczysz o swoje osiągniesz sukces jaki może być przełomem w Twojej karierze. Popołudnie i wieczór warto przeznaczyć na spotkania towarzyskie i odnowienie starych znajomości.
Waga
To nie będzie korzystny dzień. Nie katuj się postanowieniami, których i tak nie będziesz w stanie spełnić. Osoby z najbliższego otoczenia skutecznie zahamują Twoje działania. Nie pozostanie Ci nic innego jak przeczekać trudny okres. 
Skorpion
W pracy nie będziesz miała problemu z wyrażaniem swoich racji. Taką postawą zyskasz  nie tylko sojuszników, ale również wrogów, którzy tylko będą czekać aż potknie Ci się noga. Przyczyną dolegliwości żołądkowych, które mogą Ci dokuczać jest zła dieta. Wprowadź w jadłospis więcej warzyw i owoców, a tłuste mięsa zamień na ryby.
Strzelec
Dziś poczujesz nagłą potrzebę zmian i nareszcie znajdziesz czas na to by spokojnie zastanowić się nad kierunkiem działania. Bez wskazówek i sugestii innych osób dokonasz słusznego dla Ciebie wyboru. To będzie tylko Twoja zasługa co będzie dla Ciebie wielką radością.
Koziorozec
Jeśli chcesz uporządkować swoje życie, zacznij od uprzątnięcia przestrzeni wokół siebie. Bałagan w czterech kątach przeszkadza Ci w osiągnięciu potrzebnej harmonii. Zrób gruntowny remanent i pozbądź się zbędnych rzeczy. 
Wodnik
Możesz śmiało realizować swoje najbardziej szalone pomysły. Los Ci będzie wyjątkowo sprzyjał i w Twoim słowniku nie będzie miejsca dla słowa niemożliwe. Być może  poszerzysz krąg swoich zainteresowaniach o coś nietypowego i wzbudzającego podziw otoczenia.
Ryby
Sprawa, która od pewnego czasu spędzała Ci sen z powiek wyjaśni się po Twojej myśli. Przekonasz się, że rozwiązanie było w zasięgu ręki, wystarczyło tylko nabrać odpowiedniego dystansu do problemu. 

Wtorek

Baran
Zwracaj uwagę na to co i komu mówisz, może Cię bowiem dziś dosięgnąć ludzka zawiść. Na dodatek musisz spodziewać się niezbyt korzystnych zmian w pracy jakie sprawią, że będzie należało odejść od dotychczasowych przyzwyczajeń. Do zmian podejdziesz niechętnie, nie będą one jednak tak złe, jak Ci się wydaje na początku.
Byk
Dzisiejszy dzień będzie pracowity, może nawet trochę za bardzo. Od samego rana będziesz mieć wiele ważnych obowiązków jakimi będzie się trzeba zająć na raz. Na szczęście wszystko ułoży się niespodziewanie dobrze, zaś Twoja pozycja zawodowa się umocni. Wieczorem poznasz ważne wieści rodzinne.
Bliźnięta
Chociaż rano będziesz odczuwać zmęczenie i senność, to dzień okaże się bardzo miły i udany. Nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych do wykonania, zaś wszystkie sprawy ułożą się tak jak planujesz. Planety mają Cię w opiece i przyciągają wszystko co najlepsze do Twojego życia.
Rak
Planety ponownie mają Cię w swojej opiece, w związku z czym dzień będzie jak najbardziej udany i przyjemny. Uporasz się z obowiązkami związanymi z gospodarstwem domowym i znajdziesz czas na odpoczynek. Trochę ruchu na świeżym powietrzu dobrze Ci zrobi, aktywność fizyczna jak najbardziej wskazana.
Lew
Przełożony może przekazać Ci dziś kilka uwag na temat Twojej pracy, potakuj lecz rób wszystko po swojemu i nie przejmuj się niczym. Planety mają dziś na Ciebie znakomity wpływ dzięki czemu osiągniesz wszystko co tylko sobie postanowisz. Czeka Cię miły wieczór jaki da okazję do zasłużonego odpoczynku.
Panna
W sprawach zawodowych postaw na systematyczność, pamiętaj że nie ma drogi na skróty by sprostać obowiązkom jakie Cię czekają. Musisz zachować szczególną uwagę na to co mówisz, gdyż pojawi się w Twoim otoczeniu osoba, jaka może Ci bardzo zaszkodzić. Osoby w związku powinny bardziej zadbać o to co Was łączy.
Waga
To nie będzie korzystny dzień. Nie katuj się postanowieniami, których i tak nie będziesz w stanie spełnić. Osoby z najbliższego otoczenia skutecznie zahamują Twoje działania. Nie pozostanie Ci nic innego jak przeczekać trudny okres. 
Skorpion
Jeśli jesteś w stałym związku prawdopodobnie nie unikniesz sercowych dylematów, bo na horyzoncie pojawi się ktoś trzeci. Zanim jednak przekroczysz cienką granicą dzielącą flirt od zdrady zastanów się, czy tego tak naprawdę chcesz. Może warto lepiej porozmawiać z partnerem, o tym co Ci przeszkadza w związku. 
Strzelec
Dzisiaj będziesz wyjątkowo skłonna do sprawiania sobie przyjemności. Lekką ręką wydasz część oszczędności na nowe ciuszki czy kosmetyki.  Nie zapomnisz również o prezentach dla najbliższych. Uważaj, jednak aby rozrzutność nie przyczyniła się do powstania dziury w budżecie domowym. 
Koziorozec
Dzisiejszy dzień zapowiada się bardzo imprezowo. Nie zależnie od tego czy  będziesz gościem, czy gospodynią zabawę uznasz za wyjątkowo udaną. Prawdopodobnie zmienisz opinie dotyczącą pewnej osoby na lepszą. Przekonasz się, że pierwsze wrażenie może być czasem mylące.
Wodnik
Duże pokłady energii wykorzystaj na ćwiczenia rzeźbiące sylwetkę. Może warto wykupić miesięczny karnet w siłowni dzięki czemu będziesz miała większą motywację do regularnego dbania o ciało. Spodziewaj się bardzo miłej niespodzianki od bliskiej osoby. 
Ryby
W najbliższych dniach możesz częściej niż zwykle odczuwać zmęczenie. Nie rezygnuj jednak całkowicie z aktywności fizycznej, bo bierny wypoczynek pozbawi Cię resztek energii. Nie poddawaj się i staraj się ruszać na tyle na ile będzie to możliwe.

Środa

Baran
Dzisiejszy dzień nie sprzyja niestety sferze finansowej. Przede wszystkim unikaj podejmowania ważnych decyzji związanych z pieniędzmi, ale także wystrzegaj się kosztowniejszych zakupów. Niespodziewanie przybędzie dziś obowiązków, lecz nie zrażaj się, systematyczną pracą osiągniesz znakomite rezultaty.
Byk
Czeka Cię dziś wiele czasochłonnych obowiązków, do jakich podejdziesz bez większego entuzjazmu. Łatwo będzie Cię dziś zirytować nawet błahostką, dlatego też uważaj by niepotrzebnie nie wybuchnąć i nie powiedzieć komuś kilku słów za dużo. Wystrzegaj się rozpowszechniania plotek, nawet takich, jakie wydają się w zasadzie niewinne.
Bliźnięta
Dzisiaj nie wszystko ułoży się zgodnie z planem, musisz spodziewać się różnorakich opóźnień i przeszkód. Mimo że nie zrealizujesz wszystkich swoich celów w stu procentach, nie należy się tym przejmować. Pamiętaj że niekiedy sprawy przybierają korzystny obrót bez naszej ingerencji – tak też będzie w Twoim przypadku.
Rak
Powtarzanie tych samych schematów męczy Cię i negatywnie na Ciebie wpływa. Dziś jest dzień w którym możesz odpocząć, ale przede wszystkim robić to co chcesz i co sprawia Ci przyjemność, a nie to co inni wymagają od Ciebie. Postaw na zdrowo pojmowany egoizm i zdystansuj się do otaczającej Cię rzeczywistości a osiągniesz wewnętrzne szczęście.
Lew
Czeka Cię spokojny dzień, bez żadnych nieprzewidzianych zdarzeń. Czas spędzony z najbliższymi będzie okazją do wypoczynku i zdystansowania się do wszystkiego. Wieczorem zapragniesz jednak samotności i spokoju, ogarnie Cię nostalgiczny nastrój i niespodziewana melancholia.
Panna
Nieodpowiedzialne zachowania znajomego mężczyzny spod znaku Wodnika zirytują Cię na tyle, że powiesz mu kilka ostrych słów za dużo. Cala sytuacja pozbawi Cię dobrego humoru na resztę dnia. To nie jest odpowiedni dzień na załatwianie najważniejszych spraw w miarę możliwości przesuń je na inny termin.
Waga
To nie będzie korzystny dzień. Nie katuj się postanowieniami, których i tak nie będziesz w stanie spełnić. Osoby z najbliższego otoczenia skutecznie zahamują Twoje działania. Nie pozostanie Ci nic innego jak przeczekać trudny okres. 
Skorpion
Ten dzień upłynie Ci pod znakiem zacieśniania więzów z rodziną i nawiązywania nowych znajomości. Uważaj, bo kierując się emocjami lub pierwszym wrażeniem możesz błędnie ocenić pewne osoby. Lepiej więc na początku pewne uwagi zatrzymać dla siebie.
Strzelec
W miłości postawisz wszystko na jedną kartę. Otwarcie powiesz partnerowi co Ci leży na sercu. Jeśli  potraficie zapomnieć o tym co było złe, wyciągnąć właściwe wnioski i rozpocząć wszystko na nowo jest szansa, że Wasze uczucie wybuchnie ze zdwojoną siłą. 
Koziorozec
Dzisiaj będzie Cię rozpierać energia, ale niestety dobrze jej nie wykorzystasz. Twój czas wypełni wykonywanie mało istotnych czynności. W efekcie nie nadrobisz żadnych zaległości. Postanowisz upiększyć cztery kąty nowymi ozdobami, które mogą nie przypaść do gustu innym domownikom.
Wodnik
Bliska osoba czeka na wyjaśnienie nieporozumienia, które ostatnio popsuło Wasze relacje. W tym przypadku czas działa na Twoją niekorzyść i  konflikt im dłużej trwa tym większe będą jego konsekwencje.
Ryby
Wyjdzie na jaw skrzętnie skrywana przez Ciebie tajemnica. Możesz jednak liczyć na zrozumienie bliskich osób. Masz szansę poprawić swoją sytuację zawodową. Twoimi atutami będą samodzielność, zaradność i pomysłowość. Pod koniec tygodnia bliska osoba przygotuje dla Ciebie miłą niespodziankę. 

Czwartek

Baran
W kontaktach międzyludzkich musisz dziś wykazać więcej tolerancji i zrozumienia względem innych, pamiętaj, że nie każdy patrzy na świat w ten sam sposób co Ty. Po południu musisz się niestety liczyć z drobną stratą finansową bądź niespodziewanymi wydatkami, co nieco uszczupli Twój budżet.
Byk
Czeka Cię udany dzień jaki upłynie w miłej, rodzinnej atmosferze. Nareszcie przestaniesz myśleć o problemach czy też obowiązkach i nauczysz cieszyć się chwilą i tymi wszystkimi pozytywnymi rzeczami jakie są w Twoim życiu. Pozytywne rodzinne wieści dodatkowo wprawią Cię w dobry humor i sprawią że będziesz optymistycznie spoglądać w przyszłość. 
Bliźnięta
W dzisiejszym dniu Los będzie Ci wyjątkowo sprzyjał i przyniesie pozytywne rozwiązanie problemów jakie niepokoiły Cię od dłuższego czasu. Przekonasz się, że sprawy rozwiążą się korzystnie w zasadzie bez Twojej ingerencji. Popołudnie i wieczór warto wykorzystać na spotkanie w gronie znajomych.
Rak
Wpływ Marsa sprawi że będziesz dziś osobą nieco konfliktową, zaś Twoja nadmierna ambicja może przysporzyć Ci dziś kłopotów. Staraj się więc zapanować nad emocjami i postępować ostrożnie. Popołudnie i wieczór przeznacz na spotkanie towarzyskie, jakie da Ci możliwość na oderwanie się od codziennej rutyny.
Lew
Znajomy mężczyzna spod znaku Lwa pomoże dziś rozwiązać trapiący Cię od dłuższego czasu problem i jednocześnie przywróci Ci wiarę w ludzką bezinteresowność. Po południu musisz się niestety spodziewać osłabienia i pogorszenia nastroju. Zamiast forsować się na siłę, przełóż obowiązki domowe na inny dzień i uświadom sobie, że naprawdę nic się z tego powodu nie stanie.
Panna
Niezbyt korzystny układ planet będzie dziś na Ciebie oddziaływał w każdej sferze życia. Niestety, musisz liczyć się z tym, że wykonanie codziennych obowiązków będzie Cię bardzo męczyło, zaś efekty Twojej pracy nie będą do końca zadowalające. Warto walczyć z ogarniającym Cię zmęczeniem poprzez stosowanie naturalnych suplementów diety.
Waga
To nie będzie korzystny dzień. Nie katuj się postanowieniami, których i tak nie będziesz w stanie spełnić. Osoby z najbliższego otoczenia skutecznie zahamują Twoje działania. Nie pozostanie Ci nic innego jak przeczekać trudny okres. 
Skorpion
W pracy zabłyśniesz jako doskonała organizatorka, zdecydowana i konsekwentna. Bez problemu poradzisz sobie z każdą sprawą. Unikaj tylko marnowania energii na bezsensowne konflikty z zazdrosnymi współpracownikami.
Strzelec
W pracy przygotuj się na lawinę pochwał ze strony szefa. Być może na miłych słowach nie zakończy się uznanie przełożonego i  już niebawem będziesz cieszyć się z pokaźnej premii. Ta premia z pewnością bardzo dobrze wpłynie na Twój domowy budżet.
Koziorozec
W pracy wystąpią sytuacje, kiedy grunt może Ci się palić pod nogami, ale jeśli tylko zachowasz spokój opanujesz sytuację i osiągniesz zamierzony cel. To dobry moment na umocnienie swojej pozycji w pracy. Uważaj, bo szef bacznie będzie Ci się przyglądał. 
Wodnik
Niestety sprawa, której poświęcasz swój czas i zaangażowanie nie rozwiąże się po Twojej myśli. I choć racja jest po Twojej stronie ktoś inny zbierze pochwały. Wycofaj się zanim będzie za późno i stracisz resztkę sił na coś co nie przyniesie Ci żadnych korzyści. 
Ryby
Może pojawić się przed Tobą szansa na zmianę miejsca zamieszkania. I choć  z początku będziesz szukać powodów dla których nie warto opuszczać dotychczasowych czterech kątów, to i tak końcu docenisz korzyści jakie płyną z wyprowadzki.

Piątek

Baran
Pierwsze połowa dnia nie będzie dla Ciebie korzystna. Nie możesz nastawiać się na to, że uda się załatwić sprawy pozytywnie, jednak niech Cię to nie zniechęci, od południa Los odwróci się na Twoją korzyść. Wystrzegaj się dziś poważniejszych wydatków, unikaj zakupów droższych przedmiotów, gdyż transakcje dziś zawarte nie będą korzystne.
Byk
Niestety, musisz liczyć się z tym, że dobra passa na razie się skończyła. Niezbyt korzystny układ planet sprawi, że Twoje samopoczucie nie będzie najlepsze, zaś z codzienne, rutynowe obowiązki przysporzą Ci wiele trudności. Unikaj też dziś podejmowania decyzji związanych z finansami, Twój osąd nie będzie niestety trafny.
Bliźnięta
Pamiętaj dziś, że nie zawsze warto publicznie wypowiadać swoje poglądy, czasem lepiej milczeć i przybrać neutralną postawę. W pracy unikaj plotek i angażowania się w jakikolwiek konflikt. W relacjach rodzinnych pełna harmonia, poczujesz się osobą spełnioną i zadowoloną z życia.
Rak
Od dzisiejszego dnia wszystkie najważniejsze dla Ciebie sprawy zaczną iść w dobrym kierunku. Planety otoczą Cię opieką, zaś dobra energia sprawi, że nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych. Warto dziś wprowadzić do swojego życia dobre postanowienia, gdyż z łatwością w nich wytrwasz.
Lew
Sprawy zawodowe i rodzinne będą się układały dość dobrze, mimo tego od samego rana będziesz odczuwać pewien dyskomfort psychiczny. Pesymistyczne myślenie jakie Cię ogarnie to wynik dzisiejszego niekorzystnego układu. Wystrzegaj się podejmowania ważnych decyzji, gdyż ten dzień zdecydowanie najlepiej „przeczekać” Los będzie jeszcze łaskawszy.
Panna
Czeka Cię dość pracowity ale i bardzo udany dzień. Cokolwiek masz zaplanowanego na dziś, zostanie zrealizowane zgodnie z Twoją myślą. Nie jest to jednak dobry czas na spotkania w większym, rodzinnym kręgu. Wolny czas przeznacz tylko dla siebie, musisz na jakiś czas zapomnieć o codzienności i obowiązkach.
Waga
Okazji do flirtów towarzyskich nie zabraknie, ale zanim przekroczysz cienką granicę za którą jest zdrada, zastanów się czy gra jest warta świeczki. Dla podratowania domowego budżetu bez żalu zrezygnujesz na jakiś czas z przyjemności i zachcianek swoich i bliskich.
Skorpion
W sprawach sercowych wybuch namiętności. Każdą wolną chwilę spędzicie we dwoje, separując się od rodziny i przyjaciół. Na palcu niezamężnych pań może pojawić się pierścionek zaręczynowy. Ten dzień upłynie Tobie pod hasłem MIŁOŚCI.
Strzelec
W sprawach uczuciowych atmosferę mogą popsuć Twoje nakazy i zakazy, które partner powinien według Ciebie przestrzegać. Despotyczne zachowanie do niczego dobrego nie doprowadzi. Pamiętaj ,w udanym związku podstawą jest partnerstwo. Trzeba ze sobą rozmawiać.
Koziorozec
Dzisiaj wiele będzie się działo w twoim życiu. Chwile, w których będziesz mogła odpocząć w zaciszu domowym nie pojawią się prawie w ogóle. W pracy możliwe w najbliższym czasie przesunięcia kadrowe, jeśli więc myślisz o awansie to najlepszym moment na pokazanie się z jak najlepszej strony. 
Wodnik
Nie lecz dolegliwości zdrowotnych domowymi sposobami, bo możesz sobie bardziej zaszkodzić. Czym prędzej udaj się do lekarza. Lekarz z pewnością od razu postawi właściwą diagnoze i będzie można podjąć właściwe leczenie.
Ryby
Bardzo dobry okres na wprowadzenie radykalnych zmian w diecie. Wyjątkowo silna wola pozwoli Ci na długo wytrwać w postanowieniu. Posiadanie czworonoga to nie tylko zabawa i radość, ale także liczne obowiązki. Zastanów się poważnie, zanim pod wpływem chwili podejmiesz decyzję o adopcji psa czy kota.

Sobota

Baran
Szczególny układ planet sprzyja Ci dziś i pomaga w podejmowaniu mądrych i trafnych decyzji, w szczególności dotyczących sfery finansowej. Warto dziś ustalić życiowe priorytety i cele, Twoje życie obierze nowy, lepszy tor. Popołudnie i wieczór, jakie spędzisz z najbliższymi przyniesie wiele miłych chwil.
Byk
Nie daj się skusić obietnicami łatwego i szybkiego zysku i nie przyjmuj żadnych propozycji finansowych jakie będą Ci dziś składane. Możesz nie zrealizować dziś w pełni wszystkich celów, jakie sobie wyznaczysz w kontekście zawodowym, lecz pamiętaj by nie oceniać się surowo z tego powodu. Twoja pracowitość i właściwe podejście niebawem popłacą.
Bliźnięta
Za bardzo się wszystkim przejmujesz, przez co nie możesz osiągnąć wewnętrznego spokoju. Nawet jeśli na płaszczyźnie zawodowej nie wszystko pójdzie po Twojej myśli, nie wyolbrzymiaj tej sytuacji. Pomożesz znajomej Pannie rozwiązać ważny dla niej problem przez co zyskasz jej wdzięczność i przysługę w przyszłości.
Rak
Dzisiaj musisz uważać, zachować czujność i przygotować się na niespodziewane wydarzenia. Pierwsza połowa dnia będzie bowiem bardzo udana, co nieco uśpi Twoją czujność. Po południu zaś pojawią się niespodziewane komplikacje, jeśli chodzi o Twoje życie zawodowe. Pokonanie ich będzie wiązało się z niemałym wysiłkiem.
Lew
To będzie udany dzień, Twoja sytuacja finansowa jak i zawodowa będzie ulegała dalszej stabilizacji co podniesie Twoja pewność siebie i wpłynie na poprawę nastroju. W związkach nastąpi czas odnowy, powrotu do romantycznych chwil. To odpowiedni dzień na rzucenie złych przyzwyczajeń czy też nałogów.
Panna
To będzie spokojny dzień, przeznacz go dla siebie. Wiem że jesteś osobą pracowitą, ale nie należy dziś wymyślać sobie dodatkowych obowiązków, musisz się zatrzymać na chwile i zdystansować do wszystkiego – to jest właśnie Ci potrzebne bardziej niż myślisz. To dobry dzień na poszerzanie wiedzy czy też oddanie się swemu hobby. .
Waga
W sprawach zawodowych odniesiesz zasłużony sukces. Współpracownicy entuzjastycznie podejdą do Twoich innowacyjnych pomysłów. Szef z pewnością doceni Twój zapał do pracy przy najbliższej podwyżce czy premii. Zachowaj jednak pokorę i nie wywyższaj się za bardzo, gdyż może to być źle odebrane.
Skorpion
Korzystny okres na długoterminowe inwestycje finansowe. Z pomocą doradcy wybierzesz najdogodniejszą ofertę dla siebie. W związku uczuciowym mogą pojawić się kłopoty spowodowane zazdrością. Twoja chęć znalezienia się w centrum uwagi spowoduje, że możesz niechcący uwikłać się we flirt towarzyski. 
Strzelec
Niestety nie ominą Cię dzisiaj problemy. Ważne rozmowy na tematy zawodowe nie przyniosą oczekiwanego rezultatu, a za lekkomyślnie podjęte zobowiązania możesz teraz słono zapłacić. Wsparcie i dobrą radę znajdziesz u przyjaciół. Możesz na nich liczyć nie tylko kiedy zechcesz się wyżalić, ale także gdy poprosisz o konkretną pomoc. 
Koziorozec
Twój związek może przechodzić mały kryzys. Brak czasu na szczerą rozmowę i odrobinę intymności sprawi, że oddalicie się od siebie. Wystarczy jednak odrobina dobrych chęci, a już niedługo znów będziecie się cieszyć bliskością.
Wodnik
Nie lecz dolegliwości zdrowotnych domowymi sposobami, bo możesz sobie bardziej zaszkodzić. Czym prędzej udaj się do lekarza. Lekarz z pewnością od razu postawi właściwą diagnoze i będzie można podjąć właściwe leczenie.
Ryby
Jeśli w pracy ostatnio harowałaś ponad swoje siły, to nadszedł czas zbierania pochwał. Szef z pewnością już niedługo wynagrodzi Twój wysiłek pokaźną premią. Nie trać głowy na zakupach, bo zbyt duże wydatki mogą spowodować trudną do załatania dziurę w budżecie domowym.

Niedziela

Baran
Spodziewaj się osłabienia organizmu i zmęczenia w pierwszej połowie dnia. Później sytuacja będzie się poprawiać, zaś Twój nastrój znacznie się polepszy. To dobry dzień na spotkania rodzinne o ile będziesz pamiętać, by unikać poruszania przy stole drażliwych tematów, gdyż doprowadzi to jedynie do niepotrzebnej różnicy zdań.
Byk
Nie należy liczyć, że dzień będzie obfitował w nadzwyczajne wydarzenia. Czas upłynie wyjątkowo spokojnie, spędzisz go ze swoimi najbliższymi. Nie zapomnij jednak o aktywnym wypoczynku, dobrze to wpłynie szczególnie na Twoją kondycje psychiczną. Po południu możesz mieć jednak niespodziewanych gości, co nieco pokrzyżuje Ci plany.
Bliźnięta
Możesz nie zrealizować wszystkich swoich dzisiejszych planów i zamierzeń, lecz nie zrażaj się tym. Dobrze, że wymagasz od siebie dużo, jednak czasami stawiasz poprzeczkę zdecydowanie za wysoko. W drugiej połowie dnia spodziewaj się dość istotnych wieści rodzinnych, nie będą one niestety do końca pomyślne.
Rak
Dzisiaj możesz mieć tendencje do tego, by być osobą zbyt autorytarną, w szczególności wobec domowników. Musisz zrozumieć ich odmienne potrzeby – to klucz do dobrych relacji. W pacy niestety musisz spodziewać się sytuacji konfliktowej w której jasno będzie się trzeba opowiedzieć po którejś ze stron.
Lew
Planety mają Cię w swojej opiece, dzięki czemu będziesz dziś kroczyć od zwycięstwa do zwycięstwa. Jeśli okażesz innym życzliwość zyskasz więcej niż sądzisz, gdyż dobro wróci do Ciebie i pomoże w niesprzyjających okolicznościach. W związkach harmonijnie, samotne Wodniki nie powinny się jednak nastawiać na zmiany.
Panna
Może to wydawać się trudne, ale warto dziś postępować zupełnie wbrew utartym schematom i przyzwyczajeniom. Musisz po prostu nie zwracać uwagę na opinię innych i oddać się temu co najbardziej lubisz. Spędź czas robiąc to co chcesz, a przekonasz się że ta niedziela będzie niezwykle udana i przyjemna!  
Waga
Przygotuj się na natłok wiadomości i informacji, które mogą całkowicie zmienić Twoje plany. Nie masz się jednak czego obawiać, bo zmiany będą tylko korzystne. Jeśli od dawna myślałaś o zmianie pracy, to nadszedł doskonały moment aby zrealizować ten cel. Twoimi mocnymi stronami będzie kreatywność i umiejętność zdobycia sympatii. 
Skorpion
Dzisiaj dopisywać Ci będzie zarówno dobra kondycja psychiczna jak i fizyczna. Energii i zapału z pewności Ci nie zabraknie, a optymizmem zarazisz bliskie osoby. Nawet wyjątkowo konfliktowe sprawy rozwiążesz bardzo sprawnie i z dużym spokojem. Warto przeznaczyć trochę czasu na ćwiczenia rzeźbiące sylwetę. 
Strzelec
Sprawy utkną w martwym punkcie, a Ty nie będziesz potrafiła wykonać żadnego ruchu. Cokolwiek postanowisz musisz liczyć się ze stratą. Najlepszym rozwiązaniem jest wstrzymanie się z podjęciem decyzji do czasu, kiedy nabierzesz odpowiedniego dystansu. 
Koziorozec
Przygotuj się, że niektóre sprawy przybiorą całkowicie inny obrót od tego którego się spodziewałaś. Wiadomości, jakie otrzymasz zmienią Twój stosunek do wielu rzeczy na bardziej pozytywny. Ludzie będą Ci wyjątkowo przychylni, a Twoje pomysły spotkają się z dużą aprobatą otoczenia. 
Wodnik
Może pojawić się przed Tobą szansa na zmianę miejsca zamieszkania. I choć  z początku będziesz szukać powodów dla których nie warto opuszczać dotychczasowych czterech kątów, to i tak końcu docenisz korzyści jakie płyną z wyprowadzki.
Ryby
Nie najlepszy okres dla związków. Momentami poczujesz się jak na pierwszej linii frontu wojny płci. Musisz uzbroić się w cierpliwość, bo kompromis w najbliższych dniach nie będzie możliwy do osiągnięcia. Ogranicz potrzeby do tego co niezbędne, a pozbędziesz się stanu frustracji.