Tydzień 22-28.01.2018

 

Poniedziałek

Baran
Pojawi się dziś okazja do zawarcia nowych, interesujących znajomości na płaszczyźnie zawodowej, co otworzy też przed Tobą nowe możliwości. Jeśli będziesz się zajmować kilkoma rzeczami naraz, finalnie nie doprowadzisz niczego do końca. Unikaj chaosu, zajmuj się obowiązkami w sposób zorganizowany.
Byk
Silny wpływ Saturna może wpłynąć dziś na Ciebie niekorzystnie – staraj się za wszelką cenę unikać angażowania w konflikty i narzucania innym swojego zdania. Łatwo Cię też będzie poirytować, nawet z błahego powodu, pamiętaj jednak by trzymać swoje nerwy na wodzy gdyż możesz powiedzieć coś czego będziesz żałować w przyszłości.
Bliźnięta
Towarzyszyć Ci będzie dobra energia i chęć do działania przez co dzień upłynie szybko, Ty zaś osiągniesz sukces na każdym polu. Wybierz się na zakupy, spraw sobie przyjemność i nie myśl o przyszłości gdyż planety czuwają nad Tobą. Trwający okres astrologiczny sprawi że niektóre z Twoich marzeń mogą się urzeczywistnić. 
Rak
Od dzisiejszego dnia wszystkie najważniejsze dla Ciebie sprawy zaczną iść w dobrym kierunku. Planety otoczą Cię opieką, zaś dobra energia sprawi, że nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych. Warto dziś wprowadzić do swojego życia dobre postanowienia, gdyż z łatwością w nich wytrwasz.
Lew
Warto dziś doprowadzić do końca wszystkie zaległe sprawy. Jeśli początkowo spotkają Cię drobne nieporozumienia nie zniechęcaj się, planety sprzyjają Ci i wszystko będzie miało swój szczęśliwy finał. Drzemie w Tobie wielki potencjał, musisz o tym pamiętać, a zobaczysz, że wszystko okaże się o wiele łatwiejsze.
Panna
Układ planet sprzyja Ci dziś, dlatego dzień będzie udany jak i spokojny. Uważaj tylko, by nie wchodzić w zbędną polemikę z Wodnikiem z Twojego środowiska zawodowego. Pamiętaj, że niestety do niektórych nie docierają nawet najbardziej rzeczowe argumenty. Wieczór upłynie bardzo przyjemnie, poczujesz się beztrosko i błogo.
Waga
Ucz się na doświadczeniu innych – jeśli będziesz bowiem słuchać dziś rad znajomego Wodnika, uda Ci się w przyszłości wzbogacić. Wszystkie Twoje dzisiejsze działania będą miały pozytywny efekt. Wreszcie uda Ci się rozwiązać ważny problem jaki był dla Ciebie źródłem stresu przesz ostatnie tygodnie.
Strzelec
Nie zapominaj, że każdy ma swoje ograniczenia i nie wymagaj od siebie rzeczy których nie da się wykonać. Licz się z tym że możesz popełnić błąd, jaki niestety negatywnie przełoży się na Twoja sytuację na polu zawodowym. Nie warto jednak przejmować się tym zanadto, cała sytuacja bowiem bardzo szybko „przycichnie”.
Skorpion
Niespodziewanie, poprawisz dziś znacznie relacje ze znajomą spod znaku Wagi, z którą poróżnił Cię pewien konflikt w przeszłości. Zapomnicie o tym co było i skoncentrujecie się na przyszłości. Ta sytuacja przywróci Ci nieco wiarę w ludzi i wprawi w przyjemny nastrój na resztę dnia.
Koziorożec
Będziesz dziś świadkiem sporu w pracy przy czym każdy z oponentów będzie dążył by przeciągnąć Cię na swoją stronę. Musisz działać stanowczo i dążyć do tego by zachować neutralną pozycję. Na dodatek spadną Ci na głowę dodatkowe obowiązki, nie przemęczaj się jednak niepotrzebnie i przełóż je na inny dzień.
Wodnik
Pojawi się dziś możliwość dodatkowego zarobku, musisz koniecznie ją wykorzystać. Niech nie cechuje Cię jednak nadmierny optymizm w kwestii finansów, z dodatkowymi wydatkami na razie się wstrzymaj. Na płaszczyźnie zawodowej, nie zniechęcaj się początkowymi niepowodzeniami, stopniowo wszystko ułoży się po Twojej myśli.
Ryby
Pojawi się dziś okazja do zaangażowania się w ciekawą inicjatywę w pracy, co będzie dla Ciebie okazją do zdobycia nowych kwalifikacji. Co prawda wykonanie wszystkiego nie będzie łatwe, lecz jego wykonanie przysporzy Ci wiele satysfakcji. Spodziewaj się też dobrych wieści dotyczących finansów.  


Wtorek

Baran
Dzięki korzystnemu układowi planet, łatwo przyjdzie Ci dziś podejmowanie dobrych decyzji w szczególności jeśli chodzi o sprawy finansowe. Wykażesz się  profesjonalizmem w obowiązkach zawodowych i pozytywnie zakończysz wszystkie sprawy jakie ciągnęły się za Tobą od dawna.
Byk
Korzystny okres astrologiczny w jaki wejdziesz sprawi, że od samego rana będzie Ci towarzyszył dobry humor i pozytywne podejście do życia. Zajmiesz się dziś głównie sprawami rodzinnymi, sfera zawodowa nie będzie dla Ciebie priorytetem. Osiągniesz wewnętrzny spokój i wreszcie przestaniesz zamartwiać się na zapas.
Bliźnięta
Nareszcie wszystko się uspokoi, zaś dzień przyniesie wypoczynek jakiego tak bardzo potrzebujesz. Obowiązków ubędzie i okażą się mniej obciążające niż początkowo mogłoby się wydawać. Nareszcie poczujesz więcej swobody, i zajmiesz się rzeczami jakie sprawiają Ci największą przyjemność.
Rak
Planety ponownie mają Cię w swojej opiece, w związku z czym dzień będzie jak najbardziej udany i przyjemny. Uporasz się z obowiązkami związanymi z gospodarstwem domowym i znajdziesz czas na odpoczynek. Trochę ruchu na świeżym powietrzu dobrze Ci zrobi, aktywność fizyczna jak najbardziej wskazana.
Lew
Niestety należy liczyć się z tym, że mogą się dziś zdarzyć różne awarie techniczne, które utrudnią Ci wykonywanie rutynowych prac. W związku z tym, na wyrobienie się ze wszystkim przeznaczysz więcej czasu niż chcesz. Obowiązki związane z gospodarstwem domowym przełóż na inny dzień, nie przemęczaj się bez potrzeby. 
Panna
W twoim otoczeniu zawodowym pojawią się dziś osoby, które źle Ci życzą, dzięki wrodzonemu sprytowi dość łatwo unikniesz zagrożenia. Zrozum wreszcie że wydajesz zbyt lekką ręką, taka postawa nie prowadzi do niczego dobrego. Opracowanie rzetelnego planu oszczędnościowego to dobry pomysł.
Waga
Jeśli planujesz dziś choćby najmniejszą podróż, zachowaj ostrożność, nie spiesz się i pilnuj rzeczy osobistych. Będzie to aktywny dzień, obowiązki nagromadzą się i należy się nastawić na to, że uporanie się z nimi będzie czasochłonne. Pamiętaj że wiele zależy od tego by nie nastawiać się do wszystkiego negatywnie, gdyż sprawy ułożą się niespodziewanie dobrze.
Strzelec
Będzie należało dziś podjąć niełatwe decyzje związane z finansami. Pamiętaj by wszystko bardzo dokładnie przemyśleć, przy czym nie kieruj się tu nadmiernym optymizmem, przeciwnie, pamiętaj o dokładnej kalkulacji. Musisz bardziej zadbać o swoje zdrowie, uważaj na przeziębienie jakie może Cię dopaść.
Skorpion
Optymizm i pewność siebie będą towarzyszyć Ci od samego rana, dzięki czemu nie będzie dla Ciebie spraw niemożliwych do wykonania. Wyjątkowy układ planet zapewni Ci sukces we wszystkich sferach życia – wykorzystaj to i zmierz się ze sprawami jakie nie dawały Ci spokoju przez ostatnie miesiące.
Koziorożec
Dziś będą mieć miejsca niespodziewane i daleko idące zmiany  na płaszczyźnie zawodowej. Niestety wszystko zmierza w niezbyt dobrym kierunku i być może wskazane będzie za jakiś szukanie nowego miejsca zatrudnienia. Nie panikuj jednak, opiekuńczy układ planet sprawi, że wszystko pójdzie w dobrym kierunku.
Wodnik
Dzisiejszy dzień jest dobry na załatwianie spraw związanymi z urzędami, oraz na planowanie wydatków na najbliższe tygodnie. Dokonasz dziś dobrych wyborów, co zaowocuje zyskiem w dalszej przyszłości. Na płaszczyźnie zawodowej będą dziś od Ciebie wymagać o wiele więcej niż możesz realnie wykonać.
Ryby
Cechować Cię dziś będzie drażliwość i niecierpliwość. Musisz zrozumieć, że podświadomie odczuwasz zmęczenie codziennymi schematami i kluczem do szczęścia jest przerwanie tego. Wykaż nieco spontaniczności, nie pozwól by ten dzień był zwyczajny. Przejmij inicjatywę a okaże się, że pojawi się wiele pomysłów na aktywne spędzenie tego dnia.


Środa

Baran
Jeśli okaże się, że nie będziesz dziś w stanie sprostać wszystkim wyzwaniom na płaszczyźnie zawodowej, nie wahaj się poprosić o pomoc, dzięki współpracy wszystko pójdzie bardzo sprawnie. Nie jest to jednak dobry dzień jeśli chodzi o uczucia, osoby samotne będą dziś odczuwać bliżej nieokreśloną tęsknotę za stabilizacją uczuciową.
Byk
Znajomy mężczyzna spod znaku Lwa pomoże dziś rozwiązać trapiący Cię od dłuższego czasu problem i jednocześnie przywróci Ci wiarę w ludzką bezinteresowność. Po południu musisz się niestety spodziewać osłabienia i pogorszenia nastroju. Zamiast forsować się na siłę, przełóż obowiązki domowe na inny dzień.
Bliźnięta
Bardzo korzystny układ planety przełoży się na znakomitą firmę psychofizyczną. Wreszcie zaczniesz myśleć pozytywnie, cieszyć się z drobnych rzeczy i osiągniesz wewnętrzny spokój, którego nic nie będzie w stanie zakłócić. Znajoma Waga poprosi Cię o radę, wykorzystasz swoje życiowe doświadczenie i bardzo jej pomożesz. 
Rak
Układ planet Ci sprzyja dlatego to będzie bardzo korzystny jeśli chodzi o kwestie finansowe. Spodziewaj się korzystnych propozycji jak i pojawienia się przed Tobą nowe perspektyw zarobku. Pozbędziesz się pewnego zadawnionego dzięki czemu doskonały nastrój nie opuści Cię dziś przez cały dzień. 
Lew
Polegaj dziś na planowaniu i kalkulacji, nie rób niczego spontanicznie. Zrozum że jeśli pragniesz skorzystać z wielu okazji jednocześnie, możesz na końcu zostać z niczym. Podążaj do sukcesu małymi krokami, i skup się na tym co daje najlepsze rokowania na przyszłość.. Mądrze rozplanuj czekające Cię wydatki.
Panna
Może to wydawać się trudne, ale warto dziś postępować zupełnie wbrew utartym schematom i przyzwyczajeniom. Musisz po prostu nie zwracać uwagę na opinię innych i oddać się temu co najbardziej lubisz. Spędź czas robiąc to co chcesz.  
Waga
Twój nastrój będzie wyjątkowo zmienny, co odczują wszyscy w Twoim bezpośrednim otoczeniu. Nie zabieraj się dziś za załatwianie najważniejszych spraw, lepiej przełożyć je na później. Pamiętaj też że nie warto plotkom jakie rozsiewa mężczyzna spod znaku Koziorożca. Czas pokaże jak naprawdę wygląda sytuacja.
Strzelec
Pod żadnym pozorom nie pożyczaj dziś pieniędzy, tyczy się to też osób, którym na co dzień ufasz. Czekają Cię też pewne przeciwności w pracy, może zdarzyć się pomyłka, nie wiń się jednak i pamiętaj że nie ma ludzi idealnych. Walcz z rutyną w swoim, życiu, zrób coś co sprawi Ci przyjemność, postaw na spontaniczność.
Skorpion
Musisz dziś pogodzić się z drobną stratą finansowa lub wydatkami, jakich się nie spodziewasz. W relacjach międzyludzkich okaż dziś nieco więcej tolerancji, postaraj się spojrzeć na życie z innej perspektywy a  ubogaci Cię to wewnętrznie. Uważaj na zdrowie, staraj się unikać przeziębień.
Koziorożec
Dziś nie możesz liczyć na przełomowe wydarzenia. Dzień będzie bardzo monotonny, przez co ogarnie Cię zniechęcenie do codziennych obowiązków. W finansach też nie najlepiej, pojawią się bowiem nowe nieplanowane wydatki. Spokojnie, będą jeszcze lepsze dni niż dzisiejszy.
Wodnik
Dzisiaj musisz uważać, zachować czujność i przygotować się na niespodziewane wydarzenia. Pierwsza połowa dnia będzie bowiem bardzo udana, co nieco uśpi Twoją czujność. Po południu zaś pojawią się niespodziewane komplikacje, jeśli chodzi o Twoje życie zawodowe. Pokonanie ich będzie wiązało się z niemałym wysiłkiem.
Ryby
Odniesiesz dziś sukces na polu zawodowym i przekonasz się o tym, że najbliżsi współpracownicy darzą Cię sympatią. Przyjdzie Ci stawić czoła nowym obowiązkom, jakie wcale nie będą łatwe, lecz dzięki pomocy innych wszystko ułoży się dobrze. Specyficzny układ planet sprawia że dziś właśnie możesz zrealizować wszystkie cele jakie sobie postawisz.


Czwartek

Baran
Ktoś przekaże Ci w sekrecie dość szokujące dla Ciebie informacje dotyczące osób z Twojego środowiska zawodowego. Zmusi Cię to do zupełnie innego spojrzenia na niektóre relacje. Musisz końcu dostrzec, że niestety wydajesz zbyt lekką ręką, to ostatnia chwila na walkę z tym zwyczajem i poszukanie źródeł oszczędności.
Byk
Nie spodziewaj się rewelacyjnego dnia. Wyjątkowo niekorzystny układ planet komplikuje wszystko dlatego nie zabieraj się za najważniejsze sprawy, w szczególności jeśli będą się wiązały z finansami. Pamiętaj że zawsze możesz liczyć na wsparcie od najbliższych, nadejdzie jeszcze lepszy czas.
Bliźnięta
Oczekuj spotkania z dawno niewidzianym znajomym z przeszłości. Zdziwisz się, lecz upływ czasu sprawił, że nie będziecie mieć już tylu wspólnych tematów co dawniej. Osoby w związku powinny zadbać o romantyczną stronę Waszej relacji. Single niestety nie powinny liczyć na pozytywne zmiany w uczuciach dzisiejszego dnia.
Rak
Na płaszczyźnie zawodowej podejmiesz dziś szybką i odważną decyzje, jaka okaże się idealnym wyborem, dzięki czemu umocnisz znacznie swoją pozycję. To nie jest jednak dobry dzień na podejmowanie decyzji związanych z finansami, wystrzegaj się w szczególności podpisywania jakichkolwiek zobowiązań.
Lew
Pamiętaj że sukces masz na wyciągnięcie ręki. musisz tylko wykazać się większym optymizmem i wiarą w siebie. Dzisiejszy dzień będzie bardzo udany, zaś korzystny układ planet napełni Cię dobą energią. Pozwól sobie dziś na sprawienie sobie przyjemności i nie myśl o niczym negatywnym.
Panna
Czeka Cię miły dzień, zaś dobry humor będzie Ci towarzyszył już od samego rana. Sferą, jaka będzie dziś priorytetowa to życie rodzinne, planety sprzyjają spotkaniom, szczerym rozmowom i dobrym kontaktom międzyludzkim. Wenus napełni Cię pozytywną energią, którą będziesz promieniować na innych. 
Waga
Dzień będzie bardzo spokojny, wręcz nudny, warto więc przejąć inicjatywę i jakoś zorganizować sobie czas wolny. Kwestie rodzinne postaw dziś na pierwszym miejscu, spędzicie mile chwile jakie jeszcze bardziej Was do siebie zbliżą. Nauczysz się cieszyć się chwilą i osiągniesz wewnętrzną radość.
Strzelec
Dzisiaj wejdziesz w wir zdarzeń, który przez jakiś czas wywróci Twoje uporządkowane życie do góry nogami. Tylko umiejętność szybkiego podejmowania decyzji zagwarantuje Ci, że nie wypadniesz zbyt wcześnie z gry, której główną nagrodą jest uznanie otoczenia i własna satysfakcja. 
Skorpion
Dzisiaj możesz podjąć się trudnych negocjacji w pracy. Nic się jednak nie martw, bo wszystko pójdzie po Twojej myśli i już niedługo Twoja kariera nabierze rozpędu. Wystarczy tylko, że będziesz żądać konkretów i  nie dasz się zbyć pierwszymi lepszymi obietnicami bez pokrycia. 
Koziorożec
Nie wdawaj się w potyczki słowne i nie próbuj za wszelką cenę udowodnić bliskiej osobie, że Twój punkt widzenia jest najlepszy. Argumenty nie przekonają jej, a Twoja nachalność może na długo popsuć relacje między Wami. 
Wodnik
Pomyśl o zainwestowaniu swoich oszczędności. Z pomocą doradcy finansowego z pewnością wybierzesz odpowiednią ofertę, która pomnoży fundusze. Dzięki determinacji zmienisz coś co Ci w domu od dłuższego czasu przeszkadzało.
Ryby
Dobry okres na załatwienie spraw urzędowych. Bez problemu wypełnisz wszystkie  formularze i unikniesz stania w dużych kolejkach. Możesz również liczyć na fachową pomoc urzędnika.


Piątek

Baran
Kiedy cała rodzina będzie głowić się nad wyjściem z kłopotliwej sytuacji, Twój pomysł okaże się najlepszym rozwiązaniem.  Kontroluj wydatki, bo wyjątkowo łatwo możesz ulec namowie sprzedawcy na coś drogiego, a niekoniecznie potrzebnego.
Byk
W długoletnich związkach mogą pojawić się problemy. Okazji by naprawić to, co w związku szwankuje będzie wiele. Przede wszystkim nie bądź w gorącej wodzie kąpana i działaj z wyczuciem. Spodziewaj się listu lub telefonu z ważną informacją.
Bliźnięta
W pracy nie wolno Ci się rozpraszać, bo efekty Twoich działań będą mizerne. Podejmując się realizacji jednego zadania doprowadź je do końca. Skup się na swoich obowiązkach.
Rak
W pracy czeka Cię pasmo sukcesów. Szef doceni Twoje zaangażowanie i wysiłek jaki wkładasz w realizację obowiązków służbowych. Trudności mogą Ci sprawiać wahania nastroju.
Lew
Dziś Twoją głowę zaprzątać będzie głównie praca. To ostatni dzwonek, żeby zawalczyć o awans w najbliższym czasie. Na przyjemnościach skupisz się później. Nurtujący Cię od dawna problem rozwiąże się sam, dlatego uzbrój się w cierpliwość i nie próbuj działać na własną rękę. 
Panna
Oferta jaką ktoś może Ci przedstawić nie będzie niestety korzystna dla Ciebie. Zdecydowanie odmów, w przeciwnym razie jeszcze przez dłuższy okres będziesz namawiana i zachęcana do wyrażania zgody. Pamiętaj o piciu w ciągu dnia odpowiedniej ilości wody.
Waga
Im szybciej zaakceptujesz sytuację w jakiej się znajdujesz tym szybciej zaczniesz realizować swoje cele. Rozpamiętywanie w nieskończoność porażek nie prowadzi do niczego dobrego. 
Strzelec
Myśląc tylko o innych możesz zaniedbać własne potrzeby. Nie przestaniesz być lubiana, jeśli czasem odmówisz spełnienia prośby bliskich osób. Pamiętaj, warto od czasu do czasu zadbać TYLKO o siebie.
Skorpion
Łatwo będziesz zmieniać stan euforii na niczym nieuzasadniony smutek. Relaksujące zajęcia i herbatki ziołowe pomogą Ci uzyskać wewnętrzną równowagę.
Koziorożec
Nawet jak Twoje konto bankowe będzie świecić pustkami na brak gotówki nie będziesz narzekać. Wszystko to za sprawą pożyczki na korzystnych warunkach, jaką udzieli Ci krewny. Skrupulatnie rozplanuj wydatki, jeśli nie chcesz popaść w naprawdę poważne długi, tym bardziej że na zakupach możesz stracić kontrolę. 
Wodnik
Monotonia i nuda to poważne zagrożenia dla związku. Wspólne wyjście do kina czy do restauracji z pewnością będzie dobrym pomysłem. Warto również szczerze porozmawiać o swoich oczekiwaniach i spróbować zrozumieć potrzeby drugiej osoby.
Ryby
Dobry moment na zainwestowanie oszczędności. Z pomocą doradcy finansowego z pewnością wybierzesz odpowiednią ofertę dla siebie. W najbliższym okresie możesz być wyjątkowo podatna na infekcje gardła. Nie bagatelizuj pierwszych symptomów dolegliwości i szybko zastosuj właściwe lekarstwa.


Sobota

Baran
Będziecie się z ukochanym rozumieli bez słów. Wszelkie konflikty odejdą w niepamięć i nareszcie zrozumiecie, że miłość kwitnie, gdy się ją pielęgnuje. Odzyskasz energię do realizacji wspólnych planów, które do tej pory leżały odłogiem. Partner okaże się doskonałym strategiem. 
Byk
Samotne osoby mogą w najbliższych dniach poznać kogoś, kto na długo zagości w Waszych sercach. W sprawach zawodowych wskazana jest stanowczość i konsekwencja w działaniu. Kieruj się własnym zdrowym rozsądkiem, intuicją i doświadczeniem, bo doradców możesz mieć nieżyczliwych. 
Bliźnięta
Jeśli miałaś wrażenie, że ostatnio Twoje koleżanki zaniedbują Cię to nic się nie martw. Nie opędzisz się od nowych znajomych. W sprawach uczuciowych możliwe konflikty, których przyczyną będą kłamstwa i krętactwa partnera. Strach przed Twoją reakcją może być przyczyną nieszczerości ze strony ukochanego.
Rak
Nieporozumienia ze starszymi krewnymi mogą wytrącić Cię z równowagi. Niestety nie zmienisz ich poglądów na pewne sprawy. Zastanów się jednak czy ich akceptacja jest Ci niezbędna. Jesteś przecież już dużą dziewczynką.
Lew
Znajdziesz się w centrum zainteresowania. I chociaż może to być chwilami męczące, poczucie akceptacji i szacunku bardzo Cię podbuduje. Otworzysz się na rozwiązania, których dotąd nie brałaś pod uwagę, co w konsekwencji zaowocuje szybką realizacją planów.
Panna
Dziś będziesz wyjątkowo wyczulona na to co Ci mówi lustro. Być może uznasz, że to najwyższy czas zacząć poważnie uprawiać sport i przejść na zdrowszą dietę. To z pewnością Tobie pomoże.
Waga
Możesz postępować niezbyt rozważnie. Staraj się mówić tyle ile trzeba i poczekaj na rozwój wydarzeń. Stosunki w pracy wyraźnie się pogorszą, a przebieg niektórych spraw może Cię rozczarować. Zajmij się raczej zaległościami, a nowe projekty odłóż na później. 
Strzelec
Twoje decyzje mogą nie spodobać się bliskiej osobie. Jej konserwatywnych poglądów nie będziesz w stanie zmienić tak samo jak swoich planów. W tej sytuacji kompromis nie będzie możliwy do osiągnięcia. 
Skorpion
W pracy nadmiar obowiązków może sprawić, że poczujesz się jak niewolnik. W przypadku problemów możesz liczyć na pomoc starszego współpracownika. Niestety większa ilość zadań służbowych nie wiąże się z podwyższeniem wynagrodzenia.
Koziorożec
W sprawach uczuciowych wiele zależeć będzie od tego czy zdobędziecie się na szczerość. Wasze uczucie może bardzo wzmocnić się, jeżeli tylko otworzycie się na siebie.
Wodnik
Dzięki Tobie wyraźnie poprawi się atmosfera w domu. Poświecisz swoim bliskim więcej czasu. Zamiast gadać o niczym, zaczniesz rozmawiać na ważne, niekiedy trudne tematy. Wyjaśnicie sobie wszystkie nieporozumienia i osiągniecie tak potrzebny kompromis.
Ryby
Ponad wszystko w wolnych chwilach będziesz pragnąć spokoju, dlatego mizerne szanse, że komuś uda wyciągnąć Cię z domu na szałową imprezę. Czasem jednak warto odpuścić i skorzystać z takiej propozycji. 


Niedziela

Baran
Szansa, o której myślałaś że została na zaprzepaszczona nagle powróci w Twoje życie. Jeśli tylko zadziałasz szybko uda Ci się wiele osiągnąć. Jedynym problemem mogą być chwile zwątpienia, na które dobrym lekarstwem będzie szczera rozmowa z przyjaciółką. 
Byk
Złe odżywianie może negatywnie odbić się na Twoim zdrowiu. Wprowadź do jadłospisu więcej warzyw i owoców a wyeliminuj z niego tłuste mięso. Zmiany, które teraz wprowadzisz mają dużą szanse na stałe zagościć w Twojej diecie.
Bliźnięta
Spodziewaj się miłej niespodzianki od znajomego. Być może to będzie upominek albo informacja, dzięki której zrealizujesz swój cel. Wieczorem spróbuj odpocząć, to na pewno się przyda.
Rak
W trudnych chwilach będziesz mogła liczyć na pomoc partnera. Dzięki jego doświadczeniu unikniesz podjęcia złej decyzji. Usłysz wiele miłych słów na swój temat. Komplementy będą szczere, więc nie bądź podejrzliwa. 
Lew
Dużo sił witalnych spożytkuj w konkretnym celu. Na przykład na ćwiczenia wysmuklające sylwetkę. Zadbaj również o odpowiednią dietę aby podtrzymać wysoki poziom energii. 
Panna
Bliska osoba może być do Ciebie niezbyt miło nastawiona. Zanim obrazisz się spróbuj wyjaśnić przyczyny jej postępowania. Być może ma powody, o których nie zdawałaś sobie nawet sprawy, do tego aby nie pałać do Ciebie sympatią. 
Waga
Zbyt duże szaleństwa na zakupach mogą niezbyt dobrze odbić się na domowym budżecie. Zastanów się dobrze zanim do koszyka sklepowego wrzucisz kolejną zupełnie niepotrzebną rzecz. 
Strzelec
Trudności w kontaktach z bliskimi osobami mogą skutecznie popsuć Ci nastrój.  W rozmowie zbyt dużo będzie porywczości a zabraknie dyplomacji. Zastanów się czy może niepotrzebnie komplikujesz to co jest tak naprawdę proste.
Skorpion
W pracy będziesz się chciała się sprawdzić i weźmiesz się za coś co do tej pory uważałaś za zbyt trudne. Przekonasz się, że nie taki diabeł straszny jak go malują i z powodzeniem wykonasz zadanie. 
Koziorożec
Z dużą determinacją postanowisz zmienić coś co Ci do tej pory przeszkadzało czy to w domu rodzinnym, czy też w pracy. Nie zareagujesz na żadne protesty tylko konsekwentnie zrealizujesz swój plan. Możesz być pewna, że zmiany wprowadzą w Twoje życie potrzebną harmonię. 
Wodnik
Niestety ważna dla Ciebie sprawa utknie w martwym punkcie, a jakiekolwiek działania nie dadzą pożądanego rezultatu. Nie pozostanie Ci nic innego jak uzbroić się w cierpliwość i przeczekać niekorzystnych okres.
Ryby
Skupiając uwagę tylko na sobie możesz nie dostrzec zmartwienia bliskiej osoby. Czasem zwykła rozmowa może podnieść na duchu i dać siłę do zmagania się z przeciwnościami losu.