Tydzień 16-22.04.2018

 

Poniedziałek

Baran
Wszystko wskazuje na to, że dzisiaj poszerzysz horyzonty i podejmiesz wyzwania, które dotąd wzbudzały w tobie obawy. Pamiętaj, że im bardziej twój cel będzie konkretny, tym większa szansa powodzenia. Nie trać energii na rzeczy, które w gruncie rzeczy nie wniosą nic wartościowego do życia. 
Byk
Dziś sprawa, która ostatnio spędzała ci sen z powiek znajdzie swoje szczęśliwe zakończenie. Zdziwisz się, że rozwiązanie było w zasięgu ręki, wystarczyło tylko nabrać potrzebnego dystansu.
Bliźnięta
W sprawach finansowych możliwe, że będziesz zmuszona wydać więcej pieniędzy niż zakładałaś. Nie ucierpi co prawda na tym twój domowy budżet, ale niektóre twoje zachcianki nie będą mogły zostać spełnione. 
Rak
W pracy wydarzy się coś, co będzie wymagało od ciebie zajęcia konkretnego stanowiska. Unikanie odpowiedzialności może być brzemienne w skutkach.
Lew
Wszystkiego czego się podejmiesz jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki odniesie sukces. Twoimi atutami będzie wyobraźnia, konsekwencja i umiejętność zdobycia sympatii otoczenia. Odzyskasz wpływ na to, co wymykało ci się spod kontroli. 
Panna
W stałych związkach odrobina zazdrości może tylko podgrzać atmosferę i rozbudzić namiętność. Uważaj jednak aby nie przesadzić z dostarczaniem powodów do wywołania tego uczucia u partnera. Spodziewaj się otrzymania ważnej wiadomości.
Waga
Przypływ pozytywnej energii wykorzystaj na poprawę kondycji fizycznej. Nawet jeśli twoja waga jest idealna to ćwiczenia zwiększą siłę i zapewnią jędrne ciało. 
Strzelec
Przypływ pozytywnej energii wykorzystaj na poprawę kondycji fizycznej. Nawet jeśli twoja waga jest idealna to ćwiczenia zwiększą siłę i zapewnią jędrne ciało. 
Skorpion
W uczuciach postępuj ostrożnie, aby nie zrobić czegoś czego później będziesz żałować. Zanim podejmiesz jakąkolwiek decyzje rozważ wszystkie za i przeciw. 
Koziorożec
W uczuciach postępuj ostrożnie, aby nie zrobić czegoś czego później będziesz żałować. Zanim podejmiesz jakąkolwiek decyzje rozważ wszystkie za i przeciw. 
Wodnik
Licz przede wszystkim na siebie, jeśli chcesz rozwiązać problem. Dobre rady osób z Twojego najbliższego otoczenia mogą okazać się nieodpowiednie. W podjęciu odpowiedniej decyzji kieruj się intuicją. 
Ryby
Licz przede wszystkim na siebie, jeśli chcesz rozwiązać problem. Dobre rady osób z Twojego najbliższego otoczenia mogą okazać się nieodpowiednie. W podjęciu odpowiedniej decyzji kieruj się intuicją. 


Wtorek

Baran
W sprawach rodzinnych możliwe spięcia. Starsze osoby będą niechętne nowym rozwiązaniom. Niestety kompromis nie będzie możliwy do osiągnięcia i ktoś poniesie stratę. Zastanów się jednak czy osobą poszkodowaną musisz być Ty. W ważnych sprawach warto być stanowczym i nie ulegać tak łatwo wpływom innych. 
Byk
Wiele wskazuje na to, że najbliższe dni postanowisz spędzić nietypowo. Otworzysz się na nowe doświadczenia i znajomości, które wniosą w Twoje życie wiele pozytywnej energii. Niestety nikt nie wykona za Ciebie Twoich obowiązków, którym pod koniec tygodnia będziesz zmuszona poświęcić więcej czasu. 
Bliźnięta
Wizja szybkiego wzbogacenie się z pewnością wyda Ci się kusząca, ale zanim zainwestujesz oszczędności zapytaj o poradę fachowca. Konsekwencje złych decyzji finansowych dotkliwie odczuje Twój budżet domowy. 
Rak
Sympatię bliskich osób nie zdobywa się przez prezenty. Często wystarczy sama obecność, szczera rozmowa i przyjazne gesty. Pamiętaj o tym zanim zupełnie bez okazji kupisz upominek dla krewnego.
Lew
W sprawach rodzinnych możliwe spięcia. Starsze osoby będą niechętne nowym rozwiązaniom. Niestety kompromis nie będzie możliwy do osiągnięcia i ktoś poniesie stratę. Zastanów się jednak czy osobą poszkodowaną musisz być Ty. W ważnych sprawach warto być stanowczym i nie ulegać tak łatwo wpływom innych. 
Panna
Dla samotnych osób nadchodzi czas wielkiego powodzenia i flirtów towarzyskich. Niestety w tłumie adoratorów nie znajdziesz się ani jednego mężczyznę, do którego szybciej zabije serce. Nie pozostaje nic innego jak uzbroić się w cierpliwość i cieszyć się chwilą.
Waga
Dzisiaj odniesiesz wrażenie, że pokonałaś wszystkie przeszkody, jakie stały ci na drodze do osiągnięcia upragnionego celu. Niestety będzie to tylko iluzja, która może uśpić twoją czujność. 
Strzelec
W pracy doskonały okres na umocnienie swojej pozycji a nawet zawalczenie o awans. Twoimi mocnymi stronami będzie kreatywność, konsekwencja i wiedza. 
Skorpion
Niespodziewane wydatki mogą poważnie nadwyrężyć Twój portfel. W najgorszym wypadku nie obejdzie się bez zaciągnięcia pożyczki u bliskiej osoby czy też w banku.  Ktoś z rodziny będzie próbował narzucić Ci swoje zdanie, kompletnie odmienne od Twojego. Jeśli na to pozwolisz, bardzo dużo stracisz.
Koziorożec
Najwyższy czas zmienić metody działania. Możesz liczyć na pomoc starszej osoby z Twojego najbliższego otoczenia. Jej racjonalne spojrzenie wychwyci wszystkie Twoje błędy, które skutecznie uniemożliwiały osiągnięcie celu. 
Wodnik
Prawdopodobnie będziesz chciała zrezygnować z niezbyt korzystnych dla zdrowia przyzwyczajeń i nawyków. To czy Ci się uda na stałe wprowadzić zmiany, zależeć będzie w głównej mierze od siły woli.
Ryby
Weekend zapowiada się bardzo imprezowo. W gronie przyjaciół i znajomych spędzisz wiele fantastycznych chwil. Uważaj, jednak aby nie przesadzić z ilością wypitych napojów wysokoprocentowych.


Środa

Baran
W relacjach z przyjaciółmi lepiej mniej obiecać niż później srogo rozczarować. Dlatego zanim coś przyrzekniesz zastanów się jakie są szanse, że to zrealizujesz. 
Byk
Niektórych problemów nie jesteś w stanie rozwiązać, dlatego zajmij się tym na co masz realny wpływ. Z porażek wyciągnij odpowiednie wnioski.  
Bliźnięta
Nuda może zmobilizować Cię do poszukania nowych form spędzania czasu. Sporty ekstremalne z pewnością wprowadzą w Twoje życie sporą dawkę adrenaliny.  Zyskasz uznanie współpracowników oraz szefa. 
Rak
Nie nadużywaj zaufania bliskiej osoby, która może poczuć się przez Ciebie zaniedbywana. Jeśli będziesz szczera możesz liczyć na jej wyrozumiałość. Nie będzie Ci jednak do śmiechu, kiedy Twoje kłamstwa w końcu ujrzą światło dzienne. W pracy nowe rozwiązania przyniosą zamierzony efekt.
Lew
Bardzo korzystny okres dla rozpoczęcia wszelkich nowych inicjatyw czy to wprowadzonych na polu zawodowym, czy też osobistym. Podjęte działania nie tylko zakończą się pełnym sukcesem, ale również zyskają wielu sojuszników. 
Panna
W związkach z dłuższym stażem wybuch namiętności ponownie rozpali Wasze serca. Obdarzycie się zaufaniem i staniecie się wyjątkowo bliscy dla siebie. Samotne panie mogą spotkać mężczyznę, który zauroczy Was od pierwszego spojrzenia. To czy na dłużej zagości w Waszym życiu, będzie zależeć tylko od Was.
Waga
Nawet jeśli cenisz komfort i wygodę będziesz mieć wiele okazji by założyć elegancki i wytworny strój. Może warto pomyśleć o wprowadzeniu kilku zmian do stylu ubierania i połączyć szyk z luzem.
Strzelec
Nie daj się ponieść emocjom. Siłą nie wymusisz na kimś zmiany zdania. Tylko racjonalne przedstawienie argumentów pomoże Ci zyskać sojuszników. Szczęście dopisze Ci w grach liczbowych, dlatego nie zapomnij kupić losu.
Skorpion
Prawdopodobnie zainteresuje Cię wpływ faz księżyca na samopoczucie i ciało. Odpowiednio dostosujesz harmonogram zabiegów pielęgnacyjnych. Na brak pieniędzy nie będziesz narzekać. Możesz spodziewać się zastrzyku gotówki od członka rodziny.
Koziorożec
Rozpoczął się dla Ciebie bardzo korzystny okres. Sił witalnych z pewnością Ci nie zabraknie dzięki temu z łatwością zrealizujesz wszystkie zaplanowane zadania. Skomplikowane sprawy urzędowe zostaną załatwione po Twojej myśli. Nie spotkasz się z ani jednym przejawem biurokracji. 
Wodnik
W pracy nawet jak będziesz musiała bronić swoich racji to możesz być pewna, że ostateczny rezultat będzie korzystny dla Ciebie. Racjonalne argumenty przekonają współpracowników, którzy nie będą mieli innego wyboru, jak zgodzić się z Twoim zdaniem.
Ryby
W kłopotliwych sprawach możesz liczyć na pomoc starszej osoby. Jej doświadczenie życiowe i wiedza pozwolą ci spojrzeć na problem z zupełnie innej perspektywy. 


Czwartek

Baran
Wątpliwości jakie pojawią się w nadchodzących dniach skutecznie zahamują Twoje działanie. Rozwiać je może tylko rozmowa z bliską osobą, posiadającą odpowiednie doświadczenie. Dzięki niej znajdziesz wyjście z sytuacji. 
Byk
Spadek temperatury uczuć w związku będzie przejściowy, jeśli szczerze porozmawiasz z partnerem. Niedomówienia i pretensje oddalają od siebie ludzi. Powstrzymaj się przed krytyką ukochanej osoby i wykaż większą wyrozumiałością w stosunku do jej słabości. Pamiętaj, że nikt nie jest idealny.
Bliźnięta
Usterki sprzętu domowego mogą skutecznie utrudnić wykonywanie codziennych czynności. Zanim podejmiesz decyzje o naprawie, zastanów się, czy nie lepiej zainwestować w nową rzecz. Przeanalizuj wszystkie za i przeciw i podejmij rozsądną decyzję.
Rak
Niestety z partnerem nie dojdziecie do kompromisu. Każde z Was kurczowo trzymać się będzie swojego zdania, nie próbując nawet zrozumieć drugą stronę. Najlepszym rozwiązaniem jest przełożenie trudnych rozmów na bardziej sprzyjający okres. 
Lew
W pracy nie licz na wyrozumiałość szefa. Wszelkie opóźnienia i błędy zostaną ostro skrytykowane. Możliwe, że będziesz musiała nawet zostać dłużej w pracy. Panie za kierownicą powinny zachować szczególną ostrożność i nie przekraczać dozwolonej prędkości. 
Panna
Bądź bardziej krytyczna wobec samej siebie i dobrze się zastanów zanim wygłosisz zdanie na jakiś temat. Ktoś z twojego najbliższego otoczenia może mieć większe doświadczenie, wiedzę i nie zawaha się przy najbliższej okazji wytknąć ci błędy w myśleniu.
Waga
Dziś warto się wyciszyć i nabrać dystansu do tego, co się dzieje dookoła, a także do samej siebie. Emocje w wielu przypadkach będą złym doradcą, a wypowiedziane w gniewie słowa mogą na długo popsuć relacje z bliskimi. 
Strzelec
Dzisiejszy dzień nie zaliczysz do korzystnych. Natłok trudnych spraw sprawi, że znalezienie chwili spokoju graniczyć będzie z cudem. W związkach prawdziwą burze wywołają nawet najmniejsze kłamstwa. Postaw na szczerość jeśli nie chcesz, żeby Wasze relacje uległy pogorszeniu. 
Skorpion
W sprawach sercowych bez fajerwerków i większych niespodzianek. Nie jest to jeszcze co prawda monotonia, ale lepiej dmuchać na zimne. Zamiast czekać z założonymi rękoma na kryzys w związku, zaplanuj wspólne spędzanie czasu.
Koziorożec
W stałych związkach mogą pojawić się drobne nieporozumienia. Okaż więcej czułości ukochanemu i zainteresuj się jego sprawami, a skutecznie zażegnasz widmo kryzysu.
Wodnik
Bałagan panujący wokół Ciebie od rana okaże się całkiem niegroźny, pod warunkiem, że nie oddasz się panującym nastrojom. Otaczający Cię ludzie zamiast realistycznie patrzeć na świat będą ulegać rozmaitym złudzeniom i mrzonkom.
Ryby
Przekonasz się dzisiaj, co to znaczy mieć naprawdę prawdziwego przyjaciela. Dzięki jego bezinteresownej pomocy bardzo szybko rozwiążesz kłopotliwą sytuacją, w której się znajdziesz. 


Piątek

Baran
Umawiając się na spotkania postaraj się być wyjątkowo punktualna. Niektóre osoby mogą uznać spóźnienie, jako lekceważące zachowanie i nie zawahają się okazać swojego niezadowolenia. 
Byk
Będziesz miała serdecznie dość cudzych problemów. Nagle dzwonek telefonu przestanie być dla ciebie słyszalny, a natłok pilnych obowiązków uniemożliwi spotkania z osobami pragnącymi wypłakać się na twoim ramieniu. 
Bliźnięta
Wyrzuty sumienia znikną szybciej niż myślisz zwłaszcza, że relaks któremu się oddasz napełni cię dużą dawką pozytywnej energii. Nie zapomnij jednak  o odpowiedniej komunikacji z ukochanym mężczyzną, która może odbywać się przecież nie tylko w sposób werbalny.
Rak
Będziesz bardzo towarzyska i jak zwykle pełna humoru. Teraz  jednak nie zawadzi trochę więcej rezerwy, niż zwykle do nowo poznanych osób. Jeśli bawisz na urlopie, nie chwal się tym, co robisz w pracy i nie zdradzaj swoich sekretów
Lew
Walcz z nadmiernym apetytem, który może sprawić, że nie oderwiesz oczu od wszelkich słodkości. Zbędne kilogramy, jak sama nazwa wskazuje są zbędne i nie należy ich kolekcjonować.
Panna
Niespodziewane wydarzenie spowodują, że ważna dla ciebie sprawa przybierze inny obrót. Nie obawiaj się ponieważ będzie to zmiana tylko i wyłącznie na lepsze. Mniejszym wysiłkiem osiągniesz to co zaplanowałaś.
Waga
Dzisiaj otrzymasz wiadomości, na które czekałaś już od dłuższego czasu. Jeżeli szukasz pracy możesz dostać informację, że twoja kandydatura została przyjęta. 
Strzelec
Nadmiar niezałatwionych spraw może ci skutecznie popsuć nastrój w weekend i udaremnić spotkanie z przyjaciółmi. Warto więc wszystko załatwić wcześniej,żeby potem móc korzystać z wolności.
Skorpion
Trudno będzie ci się skupić na wykonywaniu obowiązków, bo jak w przypadku małego dziecka twoje zainteresowanie będą przyciągać rzeczy nowe, ciekawe, sprawiające przyjemność. Uważaj, bo takie lekkomyślne zachowanie może mieć przykre konsekwencje.
Koziorożec
Jeśli chcesz uniknąć problemów finansowych ogranicz duże wydatki w najbliższych dniach.  Zastanów się czy konieczne jest kupowanie kolejnej pary butów czy spodni. Co prawda w  przypadku pustej  portmonetki możesz liczyć na pomoc bliskiej osoby ale pamiętaj, że zaciąganie długów jest tylko doraźnym rozwiązaniem. 
Wodnik
Przypływ energii, który odczujesz z pewnością warto wykorzystać na ćwiczenia poprawiające kondycję i wysmuklające sylwetkę. Pomoże to Tobie nie tylko fizycznie,ale i psychicznie.
Ryby
W sprawach uczuciowych zdecydowana poprawa sytuacji. Partner sprawi ci wyjątkową niespodziankę, a jego wyznania miłosne zmażą ostatnie ślady wahania czy jesteś z właściwym mężczyzną. 


Sobota

Baran
Bądź czujna, bo szansa na awans może ci przejść koło nosa. Jeżeli teraz wykażesz się pracowitością i zaradnością szef poważnie zacznie myśleć o twojej dalszej karierze. To może się Tobie naprawdę opłacać.
Byk
W związkach nie najlepszy okres. Nawet najmniejsze błędy partnera mogą cię bardzo irytować i wyprowadzać wręcz z równowagi. Zanim jednak wypowiesz o jedno słowo za dużo zastanów się czy warto pogarszać jeszcze bardziej wasze relacje niepotrzebną awanturą. 
Bliźnięta
Codziennie w tym tygodniu możesz poznać nowe fakty, rzucające inne światło na pewną sprawę. Nic nie będzie takie jak ci się wydaje a ostateczny rezultat całkowicie cię zaskoczy. 
Rak
Podczas rozmowy z bliskimi osobami postaraj się opanować emocje. Spokojnie przedstaw swoje stanowisko i pod żadnym pozorem nie daj się wciągnąć w słowne potyczki. 
Lew
Możesz liczyć na pomoc przełożonego w załatwieniu sprawy zawodowej. Nie wychwalaj jednak jego zalet przy ukochanej osobie, bo możesz tym spowodować wybuch niepohamowanej zazdrości. 
Panna
Zadbaj o higieniczny sen, który sprawi że rano wstaniesz pełna sił witalnych. Na chrapanie partnera dobrym pomysłem, oprócz osobnej sypialni, są zatyczki do uszu.
Waga
Mijający tydzień będzie dla Ciebie naprawdę męczący. Zarówno fizycznie jak i emocjonalnie. Dobrym sposobem na rozładowanie negatywnych emocji będzie spotkanie przy kawie z przyjaciółką.
Strzelec
Wystrzegaj się składania obietnic bez pokrycia. Ich niespełnienie spowoduje popsucie relacji z bliską osobą. Bierz odpowiedzialność za swoje słowa i nie karm innych mrzonkami.
Skorpion
Dziesiątka pucharów zwiastuje wiele szczęśliwych chwil, które spędzisz w gronie przyjaciół i rodziny. Nawet narzekania marudnej koleżanki czy niezadowolenie szefa nie zmieni dobrego nastroju, jaki będzie ci towarzyszył. 
Koziorożec
Dzisiaj wiele zależeć będzie od umiejętności racjonalnego spojrzenia na sprawę. Nie ubarwiaj rzeczywistości i nie karm się złudzeniami a szybko wyjaśnisz problemową sytuacje.  
Wodnik
W uczuciach postaw na szczerość. Nawet najmniejsze kłamstwo może być odebrane jako próba zatuszowania czegoś ważnego, nie wykluczając zdrady.  
Ryby
W pracy odniesiesz sukces, jeżeli tylko będziesz broniła własnego zdania.  I choć zostaniesz przytłoczona argumentami oponentów nie daj się zbić z tropu i przedstaw swoje racje bez zbędnych emocji.


Niedziela

Baran
Na imprezach uważaj na ilość wypitego alkoholu. Możesz mieć skłonności do dużej przesady, co w konsekwencji doprowadzi do ogromnego kaca, również moralnego.
Byk
W najbliższych dniach będziesz zmuszona do wyboru między dwoma wzajemnie  wykluczającymi się pragnieniami. Jeżeli zastanowisz się, co jest dla ciebie ważniejsze i sprawi ci większą radość, dokonasz właściwej decyzji. 
Bliźnięta
Nie da się trzymać dwóch srok za ogon. Marnowanie energii na zbyt wiele spraw może sprawić, że końcowy efekt działań okaże się mizerny. Przeanalizuj wszystkie za i przeciw i dokonaj trafnego wyboru. Zastanów się co jest dla ciebie najważniejsze.
Rak
Możesz spodziewać się bardzo przyjaznej, pełnej życzliwości atmosfery w pracy. Wszystko za sprawą szefa, który poczuciem humoru będzie próbował zarazić cały zespół. 
Lew
W sprawach trudnych możecie liczyć na jego doświadczenie i wiedzę. W domu rozpieści Cię partner, którego pomysłowość nie raz wprawi  w osłupienie. Nabierzesz do swoich problemów bardzo potrzebnego dystansu. Bardzo szybko przekonasz się, że najprostsze rozwiązania są najlepsze i najbardziej skuteczne. 
Panna
W związkach uczuciowych zapanuje czułość i namiętność. Staniecie się wyjątkowo bliscy i otoczycie wzajemnym zaufaniem oraz troską. Nie obawiaj się powiedzieć partnerowi o wszystkich trapiących cię obawach i kłopotach. Możesz liczyć na jego wsparcie i zrozumienie. 
Waga
Możesz w nadchodzących dniach otrzymać zaproszenie do udziału w uroczystości rodzinnej lub imprezie firmowej. Nie wykręcaj się brakiem czasu lub złym samopoczuciem. Niektóre osoby bardzo liczą na twoją obecność. 
Strzelec
Dobry znajomy może poprosić Cię o pomoc finansową.  Zastanów się czy pożyczka nie spowoduje zakończenia przyjaźni w myśl przysłowia - chcesz stracić przyjaciela pożyć mu pieniądze. Pamiętaj, że nieporozumienia w domu może wyjaśnić tylko szczera rozmowa z bliskimi osobami.
Skorpion
Nie nadużywaj zaufania partnera. Wystarczy jedno małe kłamstwo by wyprowadzić z równowagi ukochaną osobę.  Licz kalorie, które szybko mogą zamienić się w zbędne kilogramy. Objadanie się nie jest jedyną metodą na stres. Medytacja pomoże uzyskać tak potrzebną wewnętrzną harmonię.
Koziorożec
Łaskawym okiem spojrzysz na wady partnera i nie poskąpisz mu pochwał, robiąc z niego wprost księcia z bajki. Jeśli wasz związek nie jest zalegalizowany, być może poważnie zaczniesz o tym myśleć. Samotne przedstawicielki znaku mogą spotkać wyjątkową osobę, która jeśli tylko zechcecie, na dłużej zagości w waszym życiu. 
Wodnik
W pracy nie chowaj głowy w piasek w momencie kiedy pojawią się problemy. Ktoś może zarzucić ci niestaranność i brak kompetencji. Tylko od twojej siły argumentów zależeć będzie czy wyjdziesz z konfliktowej sytuacji obronną ręką.
Ryby
Nowe perspektywy, które ujrzysz nie tylko wywołają entuzjazm ale także będą przyczyną chwil wahań i zwątpienia. Dopóki nie uwierzysz w siebie, żadne słowa otuchy tak naprawdę nie pomogą. Tęsknota za wypoczynkiem może okazać się wyjątkowa silna w tym tygodniu. Może warto pomyśleć o wzięciu kilku dni wolnego.