wróć do Akademia Wróżek


Magiczne formuły księgi cudotwórstwa cz. I

Przejdźmy do pierwszych magicznych formuł z KSIĘGI CUDOTWÓRSTWA: „formuła oczyszczania domów, formuła zabezpieczanie domów, formuła czystej/ oczyszczonej/ wody, formuła dziewiczej wody, formuła oczyszczenia naszej materii fizycznej, formuła oczyszczenia materii duszy, formuła rózgi szczęścia, nierozłączną przyjaźń spowodować, aby lekko porodzić, aby cię nieprzyjaciel nie zmógł, przeciw zlęknięciu się przez ducha i wiele innych”. Oto trzy praktyki - Formuły Magii:

Aby mąż żonę kochał:

Potrzebne będzie:
naczynie do spalenia siedmiu węgli drzewnych
7 kostek węgla drzewnego
jabłko, lub owocująca jabłoń
woda czysta
woda dziewicza

Czynności:
Zapalamy węgle na metalowej tacy Dodajemy kadzidło miłosne. Stawiamy pod owocującą jabłonią, lub okadzamy sam owoc. Jabłko w okresie zimy musimy zawiesić w domu i okadzić. Kierujemy się do wody dziewiczej i obmywamy ręce. Następnie bierzemy plaster stopionego wosku uformowany z miękkiego wosku i żłobimy słowa rylcem - złotym, srebrnym lub drewnianym, odpowiednio oczyszczonym w wodzie czystej. Rzucamy na wykadzony żar. Po zgaśnięciu węgli zerwij okadzone jabłko i podaj mężowi do ugryzienia - zjedzenia. Jeżeli wykona to świadomie, siła będzie wielokrotna. Pora, o której te czynności wykonujemy ma też szczególne znaczenie. Nie zapominajmy przed poszczególnymi rytuałami obmywać rąk w wodzie dziewiczej.

Aby zmusić złodzieja do oddania skradzionej rzeczy:

Potrzebne będzie:
rosnący krzak białego bzu
kamień
woda dziewicza

Czynności:
Naginamy gałązkę lewą ręką ku wschodzącemu słońcu, do samej ziemi. Przytrzymujemy kamieniem. Pozostawiamy tak nagiętą gałązkę do momentu, aż nie będzie zwrotu skradzionej rzeczy. Pamiętajmy! Po zwrocie rzeczy, zdejmujemy kamień i puszczamy swobodnie gałązkę. Kamień musimy odnieść na miejsce dokładnie go odłożyć, w takiej samej pozycji. Ponownie nie zapominajmy, że pora, o której tę czynności wykonujemy ma szczególne znaczenie oraz, że przed poszczególnymi rytuałami musimy obmywać ręce w wodzie dziewiczej.

 

Ezoteryk Kosma