wróć do Akademia Wróżek


Numerologiczna czwórka

Które z dzieci najczęściej obrywało, albo stawało się kozłem ofiarnym? Na kogo zwalaliśmy winy, nawet jeśli nie miał nic z tym wspólnego? Niestety najczęściej dostawało się numerologicznej czwórce. Osoby o tej wibracji, to dusze dawnych sędziów, głów rodu, gospodarzy, czy też osób, od których zależał los innych. Dusze te schodzą na świat z dużym potęcjałem dumy i honoru. „Góra“ nie dała im narzędzia w postaci szerokich pleców, czy łokci do rozpychania się, dlatego trudno im się czasem poruszać we współczesnych warunkach.
Ale wróćmy do dzieciństwa - czwórka, jako młody człowiek dość mocno obrywa od kolegów, dostaje jej się zwyczajnie za niewinność, niestety dzieci bywają bardzo okrutne, a czwórkowe dziecko żyje w przekonaniu, że skoro ja jestem uczciwy wobec świata, to świat będzie uczciwy wobec mnie. I tu gorzko się mylą, bo przecież ilość ciosów i kuksańców nabytych w dzieciństwie tworzy późniejszy charakter człowieka. Czwórki dochodzą do wniosku, że chcą żyć w świecie, w którym wszystko będzie poukładane.
Dlatego też, dokonując wyboru zawodu czy zajęcia czwórki wybierają zazwyczaj prawo, pracę w urzędach, wojsku lub inną prestiżową funkcję. Jako prawnicy są bardzo skrupulatni i rzeczowi, jednak jako sędziowie i prokuratorzy znani są z bardzo surowych wyroków. Biada więc ich podsądnemu, gdyż za zwykłe przewinienie może dostać srogi wyrok. Czwórki mimo wrodzonej uczciwości z trudem pną się po szczeblach kariery, jednak kiedy ten szczyt już zdobędą, władza może im uderzać do głowy i z uczciwej czwóreczki może się uformować ortodoksyjna i surowa, a czasem nawet fanatyczna czwórka!
Niestety ludzi spod tej wibracji łatwo wciągnąć w wyznawanie jakiś ideii i służenie im. Dlatego przestrzegałbym czwórki przed takimi zachowaniami. Oczywiście nie każda czwórka ma szanse sięgać takich szczytów, skupmy się zatem na chwile na życiu rodzinnym. Czwórki znane są z tego, że stają się głową rodziny i za to powinniśmy je chwalić. Czwórka zapewni byt, wychowa dzieci, zadba o dom i relacje z rodziną i sasiadami. Jednak kiedy weźmieny pod lupę ich relacje osobiste dostrzeżemy w nich aspekt zimnego Cesarza, który daje, kupuje zapewnia byt, ale po czasie odcina się, zamyka i nie okazuje czułości, a potem ma pretensje, że nie jeste doceniany!
Dlatego też, czwórki powinny dbać o temperaturę związku, jednak częściej wolą skupiać się na stwarzaniu pozorów. Mężczyzna jest zazwyczaj idealny, czysty, ogolony, świetny sąsiad, nigdy nie narzekający na żonę i wyznaje zasadę ”Moj dom, moja twierdza“. Kobieta zaś, często doprowadza do sytuacji, w których poświęca się z całych sił dla rodziny, w której sama jest niedoceniona, zazwyczaj wybiela swojego partnera, bo co się będzie żaliła. Niestety taka postawa doprowadza często do małych „zbrodni“ partnerskich. Kiedy czara goryczy przeleje się i czwórka będzie chciała zebrać sojuszników lub obrońców swoich racji, wówczas niestety mało kto jej uwierzy i uznając, że po prostu zmyśla. Wibracja czwórki zwiastuje niełatwe życie obarczone Karmą Rodową, dlatego też czwórki w trudnych sprawach powinny odwoływać się do swoich przodków, jako pośredników.

 

Sylwester Chordecki