wróć do Akademia Wróżek


Numerologiczna dwójka

Dyplomacja, intuicja i świetny nos do wywęszenia wszelkich tajemnic, tak w jednym zdaniu można byłoby podsumować Dwójkę. Jednak czy wszystko to aby jest prawdą? Numerologiczne Dwójki postrzegane są jako strażnicy tajemnic, w poprzednich wcieleniach często opcowali z wiedzą tajemna, zajmowali się rytuałami, amuletami, kamieniami, etc. Często w poprzednim wcieleniu pełnili role Arcykapłanów lub Kapłanek, dlatego też w obecnym życiu przychodzi im wieść życie szarych eminencji, sekretarek szefów lub osób trzymanych z dala od świecznika. Dlatego też, Dwójki czesto są hamowane w sprawach zawodowych pomimo wielkiego doświadczenia i odpowiedniego wykształcenia. Szefowie boją się dać Dwójce władze, gdyż wtedy może ona ją wykorzystać przeciwko niemu i wprowadzić nowe bardziej sprawiedliwe rządy. Zapytacie czy Dwójkom zależy na karierze? Z tym bywa różnie, jeśli nasza dwójka kształtuje się z 11 z dnia lub miesiąca to oczywiście tak, jednak z czasem osoby te będą wolały wybrać bezpieczniejsze stanowiska i z tamtąd kierować swoimi sprawami.
Dwójki to osoby bardzo cierpliwe, skore do nadstawienia drugiego policzka, jednak kiedy los lub sytuacja zmusza je do obrony, to działają z szybkością i precyzją kobry. Biada wtedy osobie, która przekroczyła granice bezpieczeństwa Dwójki. Niezwykle wyczulone są na krzywdę swoich dzieci. Posiadanie teściowej lub teścia o tej wibracji nie ułatwi Wam życia, gdyż zawsze wszystko wiedzą i widzą, a swojemu zięciowi potrafią tak umilić życie, aby nikt ich o to nie podejrzewał.
Jak kochają Dwójki? Czesto nazywamy ich niewolnikami swoich miłości przez co popełniają wiele błędów. Mężczyzna poznaje piękną i atrakcyjną kobietę Dwójkę i w takiej się zakochuje, niestety Dwójka postrzega zakochanie i miłość jako całkowite oddanie, dlatego też w jej przekonaniu poświęcenie siebie będzie aktem miłości. Efekt tego zazwyczaj jest taki że Książe myślał że poznał księżniczkę, a ona okazała sie Kopciuszkiem i nie potrafiła grać roli Królewny w jego życiu. Zamiast leżeć i pachnieć wolała biegać z zupą i koszulą za ukochanym, przypominając tym samym jego matkę. Nie popełniajcie takiego błędu Szanowne Panie.
No dobrze, a co z Panami Dwójkami? Jak z nimi postępować? Im prościej, tym lepiej! Jeśli macie faceta Dwójke, to przede wszystkim go doceniajcie, nie używajcie do komunikacji kalamburów i nie odstawiajcie skeczy, a wtedy mężczyzna będzie się Was trzymał. Pozwólcie mu na jego tajemnice, dajcie mu czasem pomilczeć, a Wasz związek przetrwa lata. A jeśli macie dominujący charakter, to mężczyzna Dwójka pozwoli Wam być sobą.
Dwójki do majątków dochodzą powoli lub przez dziedziczenie. Kiedy odchodzi osoba o tej wibracji, będąca w odpowiednim wieku, możecie spodziewać się, że gdzieś w schowku lub w banku pozostawiła po sobie spore oszczędności, gdyż Dwójki często są osobami oszczędnymi i nie żyjącymi ponad stan. Zdrowotnie Dwójki narażone są na problemy z podwójnymi organami, nerki, płuca, męskie - kobiece organy, piersi. Często też mogą ukrywać swoje problemy ze zdrowiem.


Sylwester Chordecki