wróć do Akademia Wróżek


Numerologiczna jedynka chordecki

Jeśli poznaliście w ostatnim czasie człowieka niecierpliwego, zdawkowego, małomównego, który bardziej jest zainteresowany pracą, realizacją swoich pomysłów, niż rozmową, to możecie zakładać, że na waszej drodze stanęła numerologiczna jedynka. Numerologiczne jedynki to osoby, które schodząc na ten świat mają stać się swojego rodzaju pionierami, wynalazcami, odkrywcami, w najróżniejszych sferach, zarówno zawodowych, jak i uczuciowych.
Jedynka to człowiek, który jako narzędzie do radzenia sobie w tym świecie otrzymał niebezpiecznie inteligentny i analityczny umysł, stąd wśród jedynek występuje wiele osób z wykształceniem technicznym, analitycznym, bądź matematycznym. Ze względu na charakter swojej osobowosci numerologiczne jedynki częściej skupiają się na trafnej analizie sytuacji, bądź osoby, aniżeli na komunikacji z otoczeniem. Często są to ludzie małomówni, którym brakuje zrozumienia ze strony innych, gdyż ich umysł i pomysły wyprzedzają obecne czasy. Stąd też osoby te przestały wyrażać swoją opinię zakładając, że rzucają perły przed wieprze.
Numerologiczna jedynka to człowiek skazany, bądź też zmuszony do ciągłego uczenia się i rozwoju. Świetnie operując faktami w młodym wieku nie nauczyły się operować emocjami. Z jedynką można rozmawiać na najtrudniejsze technicznie złożone tematy, natomiast będzie ona milczeć jak grób, kiedy rozmowa przejdzie w stronę uczuć, emocji i przeżyć wewnętrznych. Tego jedynki będą musiały się w sposób trudny, a czasami dramatyczny nauczyć w swoim życiu.
Numerologiczne jedynki oddziaływują na umysł swoich partnerów życiowych, jak i zawodowych w sposób bardzo enigmatyczny, zdawkowy i złożony. Inne wibracje przyzwyczajone są do szerokiego omawiania tematu, wyrażania opinii, etc. Jedynki natomiast poprzez lapidalność swoich wypowiedzi doprowadzają do sytuacji, w których w niepotrzebny sposób ich odbiorcy dorabiają ideologię. Wtedy krótkie „tak“ lub „nie“ w naszych głowach urasta do interaktywnej historii z tysiącem możliwych zakończeń.
W miłości, poprzez swoją zdawkowość, potrafią doprowadzić potencjalnego partnera, partnerkę do chorych projekcji na swój temat. Długie odpisywanie na maila lub sms może tylko ten stan pogłębiać. Jedynki mają problem ze zrozumieniem uczuć. Dlatego też, często nie przejmują się uczuciami innych osób, nie zdają sobie sprawy z cudzego porządania i fascynacji swoją osobą. Jedynki często bywają „królami“ bądź „królowymi“ internetowych związków na odległość. Nie zdają sobie sprawy z tego jaki obraz swojej osoby budują u człowieka po drugiej stonie monitora. Komputer, jako narzędzie, a monitor, jako tarcza daje im możliwość anonimowości.
Jednakże zakochana jedynka potrafi być bardzo zaborcza i w sposób bardzo rozczeniowy podchodzić do swojej własności, jaką jest partner lub partnerka. Zasada „ja mogę wszystko, a Ty nic“ w sensie zdrady i nie zwracania uwagi na uczucia innych, w stosunku do jedynek sprawdza się bardzo mocno. Nieświadome uczuć drugiej strony nie zdają sobie sprawy jak dalece mogą człowieka zranić emocjonalnie.

 

Sylwester Chordecki