wróć do Akademia Wróżek


Numerologiczna Ósemka

W kartach tarota, na karcie numer osiem ukazana została moc, czyli kobieta, która swoją siłą rozdziera paszczę bestii. Jednak przyglądając się głębiej tej karcie, zauważymy swego rodzaju presonifikację. Bestia to świat, życie, a osoba to człowiek, który się z nim mierzy. Dla numerologicznych ósemek będą zatem dwie drogi, dwie możliwości. Jedna to napiąć muskuły, pokaleczyć sobie ręce, aby otworzyć paszczę bestii, druga to użyć rozumu i mądrości, pogłaskać bestię tak, aby sama tą paszczę otworzyła.

Dla numerologicznych ósemek przypisane jest tak zwane prawo serii. Większość spraw w ich życiu, albo układa się w sposób fantastyczny i wszelkie ich życzenia, marzenia i pragnienia spełniają się, albo w wręcz przeciwnie, katastrofa goni katastrobę, albo porażka ciągnie za sobą kolejne niepowodzenie. Wspominam o tym, aby uświadomość Państwu jak ważną rolę w życiu ósemek spełnia aspekt pozytywnego myślenia. Ósemki, to wibracje swego rodzaju paradoksu, u których bardzo mocną rolę pełnią czarka trzeciego oka i seksualna, które dają im największe możliwości do realizacji i spełniania marzeń. Jednak z drugiej strony numerologiczna ósemka to człowiek bardzo racjonalny, który często boi sie marzyć, uważając, że nic się samo nie zrobi, ani nic im nie spadnie z nieba. To wszystko jest prawdą, jednak proszę pamiętać, że marzenia spełniają się pod warunkiem jeśli je mamy. Tak więc, jeżeli numerologiczna ósemka będzie powtarzać sobie, że ciężką pracą do czegoś w życiu dojdzie, to tak będzie, jeżeli zacznie mieć plany i marzenia, to „góra“ chętnie pomoże im w ich realizacji.
Karmicznie ósemka bywa nazywana katem karmicznym, ale spokojnie, nie jest to określenie kogoś złego, tylko osoby, poprzez którą jesteśmy w stanie wypalić swoją karmę miłosną, bądź odebrać ważną, życiową naukę.

Numerologiczne ósemki, to osoby bardzo atrakcyjne w oczach innych ludzi, dlatego też są obiektem marzeń, pragnień ze strony innych osób. Numerologiczne ósemki to osoby obdarzone dużym potencjałem seksualnym, świetni kochankowie, którzy często nie godzą się na przeciętnego czy byle jakiego partnera. Aspekt kata karmicznego realizuje się zatem poprzez cierpienie ich partnerów ze względu na własne ambicje czy aspiracje, dlatego też numerologiczne ósemki zyskują docenienie, kiedy porzucą swojego partnera.

Mężczyzna ósemka to świetny biznesmen, człowiek racjonalny, rzeczowy, ale też człowiek, który osiągnąwszy swój cel potrafi kończyć relacje czy nawet związek. Są to ludzie, którzy dorabiają się sporych majątków, budują domy lub zarządzają sporymi kapitałami. Kobieta ósemka to często partnerka, która trafiła na słabszego partnera, dlatego też kobiety w związkach zostały zmuszone do założenia spodni i brania na siebie większej odpowiedzialności za bezpieczeństwo finansowe swojej rodziny. Kobiety te bardzo dobrze realizują się w branżach medycznych oraz budowlanych.
Numerologiczne ósemki to osoby cieszące się dobrym zdrowiem, jak i odpornością. Mają dar do tego by leczyć siebie, jak i innych. Mówi się często o nich, że mają światło w rękach.


Sylwester Chordecki