wróć do Akademia Wróżek


Numerologiczna piątka

Wojnę wygrywają nie najbogatsi, nie najsilniejsi, nie najmądrzejsi, lecz najwytrwalsi. Kierując się tą zasadą, numerologiczne piątki są w stanie sięgnąć po najwyższe zaszczyty jakie może zaoferować im świat. Ludzie obdarzeni tą wibracją to osoby pełne haryzmy, zaangażowania, uporu, jak i uroku osobistego. W wieku dziecięcym numerologiczne piatki mogli byśmy nazwać dziećmi z ADHD. To tych dzieci zawsze wszedzie było pełno i najtrudniej było ich upilnować z całego grona dzieciaków. Osobowość piątek kształtowana w dzieciństwie popycha je do współzadownictwa, dlatego też rodzice tych dzieci powinni przywiązywać dużą wagę do roli sportu w życiu swoich maluchów. Jednak wychowując swoje dziecko pamiętajcie, iż nie musi być ono we wszystkim perfekcyjne i najlepsze. Warto jednak budzić w nim potrzbę konkurencji i zwycięstw. To ułatwi im lepszy start w dorosłym życiu. Piątki jako nastolatki bywają osobami narażonymi na manipulację, z tego powodu mogą być narażone na wykorzystywanie ich przez innych do swoich celów. Piątka w wielu sytuacjach bywa osobą nadgorliwą i chcącą sie wykazać, dlatego też w rękach sprawnego manipulatora potrafi wiele spraw oraz prac wykonać pod jego dyktando lub zupełnie za darmo.
Rodziców małych Piątek warto uczulić, aby nauczyli swoje dzieci większego spokoju, opanowania i nie działania pod wpływem impulsu. Nauczcie również swoich milusińskich, aby zawsze wysłuchiwali obu stron sporu. W życiu dorosłym Piątki mogą liczyć na swój urok osobisty i przyjemną dla innych fizjonomikę. Są to bardzo atrakcyjne kobiety i mężczyźni. Numerologiczne Piątki będą starzeć się powoli. Ze względu na wrodzoną ruchliwość i żywotność długo zachowają atrakcyjną formę i sylwetkę.
W sprawach zawodowych Piątki łatwo łapią się w strefę tak zwanego komfortu. Będąc na studiach wykonują proste prace, ale zyskując dyplom często nadal pozostają na tym samym stanowisku. Dlatego też Piątki warto popychać do dalszego rozwoju oraz częstych zmian. Piątka, to człowiek, który może pracować jako zwyczajny kasjer lub zostać ministrem finansów. Wiele zależeć będzie od otoczenia, w którym piątka się obraca. Numerlogiczne Piątki bardzo czesto ze względu na swoje przyjaźnie, nie chcą dokonywać zmian w pracy, czy w miejscu zamieszkania, jednak wrzucone na głęboką wodę bardzo szybko odnajdują się w nowych warunkach i po krótkim czasie wrastają w nowopoznaną rzeczywistość.
Piątki są również osobami bardzo pomysłowymi. W sprawach zawodowych to tak zwani ulepszacze lub poprawiacze. Pamiętajcie jednak, aby pokusić się również o stworzenie czegoś własnego i oryginalnego. Piątka jest jedyną wibracją, której sprzyja czas. To Piątki właśnie mają najwieksze szanse na wejście z pomysłem, produktem czy innowacją w odpowiednim czasie, tak aby zawojowac rynek.
Piątka karmicznie jest wibracją próby, dlatego też wiele życiowych spraw będzie zależało od otoczenia, w którym się znajduje. W sprawach zdrowotnych nemrologiczne piątki nie przepadają za lekarzami. Jakby instynktownie wiedziały, że mogą być narażone na błędy lekarskie czy farmakologiczne. Pamietajcie jednak, aby nie leczyć się samemu, a w sytuacjach, gdy nie jesteście pewni diagnozy lekarskiej zweryfikować ją u innego specjalisty.

 

 

Sylwester Chordecki