wróć do Akademia Wróżek


Numerologiczna siódemka

Dawno temu, kiedy nasza dusza krystalizowała się w niebie, numerologiczna siódemka już wtedy miała „odpracowane“ wszelkie długi karmiczne. Dlatego też „góra“ zdecydowała się, aby posłać ponownie siódemkę na ziemię, aby ta pilnowała i pomagała innym duszom w osiągnięciu wyższego poziomu lub wypełnieniu własnej karmy. Siódemka numerologiczna schodząc na świat otwiera oczy mówiąc: „Co ja tutaj robię, co to za ktaj, co to za Polska, co to za rodzina?“. To często osoby różniące się od pozostałych członków rodziny. To także osoby, które od najmłodszych lat bedą walczyły o prawo do swojej prywatności, suwerenności, jak i do zachowania własnego indywidualizmu. Będąc rodzicem dziecka obdarzonego tą wibracją, pamiętajcie proszę, aby tego młodego człowieka nigdy nie zawieść i nie formować na siłę.
Numerologiczne siódemki z uwagi na fakt, iż przepracowały już swoją karmę, bardzo źle reagują na wszelkie przejawy niesprawiedliwości, oszustwa, zdrady ze strony innych osób. Dlatego też, długo noszą w sobie urazę i trudno jest im pogodzić się z pewnymi sytuacjami. Siódemki również od najmłodzszych lat będą dążyły do jak najszybszego usamodzielnienia się. Już w młodym wieku trudno jest im się pogodzić z poleceniami rodziców. Jak najszybciej będą chciały zarabiać pieniądze, aby móc się usamodzielnić i samemu o sobie decydować. Jednakże wielkim błędem siódemek może okazać się szukanie wolności poprzez wejście w związek. Szybko może okazać się, że kajdany jakie odczuwali będąc pod opieką rodziców mogą założyć sobie na nowo, gdy wejdą w związek.
Numerologiczne Siódemki ze względu na wypalenie karmy, będą też miały większy problem z odnalezieniem prawdziwej miłości, czy też właściwego partnera. Będąc partnerem numerologicznej siódemki pamietajcie, aby dać im dużą dozę wolności oraz obdarzyć je dużym zaufaniem, gdyż numerologiczne siódemki to ludzie, z którymi najmądrzej jest załatwiać wszelkie sprawy po dobroci i w sposób pokojowy.
Wiele Siódemek może borykać się z decyzją o rodzicielstwie. Siódemki lepiej czują się jako rodzice nastolatków, których można potraktować w sposób partnerski, a niżeli małych dzieci, które trzeba kontrolować.
Numerologiczne Siódemki to tak zwani podróżnicy duchowi. Reprezentuje ich Karta Rydwanu, która częstokroć może popychać je do wyjazdów, podróży lub zmian miejsca zamieszkania. Spośród wszystkich wibracji numerologcznych, siódemki najcześciej zasilają rzecze emigrantów lub żyją z daleka od miejsca urodzenia. Dużym problemem w funkcjonowaniu siódemek są finanse. Siódemki mogą często mieć wrażenie, że przez ich palce pieniądze zwyczajanie przeciekają. Dzieje się to ze względu na aspekt podróży, a co za tym idzie trudnością z zakorzenieniem się w jednym miejscu, dlatego też siódemki najlepsze pieniądze bedą zarabiały poprzez wyjazdy lub podróże.
Zdrowotnie mądrze było by zadbać o układ kostny, serce oraz krążenie.

 

Sylwester Chordecki