wróć do Akademia Wróżek


Numerologiczna szóstka

Rodzic, nauczyciel i przewodnik, a także osoba, która chce wszystkiego co najlepsze dla innych, a często zapomina o sobie - to numerologiczna szóstka. Numerologiczne szóstki schodzą na świat z karmą nauczyciela i rodzica. Są to osoby, które na starość zatroszczą się nie tylko o swoje dzieci, ale także o rodziców. Natomiast w sytuacji, kiedy z przyczyn zdrowotnych lub osobistych nie będą mogły mieć dzieci, będą przyciagały do siebie „dzieci z poprzednich swoich wcieleń“, czyli osoby, którym w danym momencie trzeba będzie nieść pomoc lub się o nie zatroszczyć.
Numerologiczne szóstki w poprzednich wcieleniach bardzo czesto umierały w młodym wieku, pozostawiając po sobie dzieci lub rodzinę, która musiała poradzić sobie sama. Dlatego też w tym życiu są bardzo uczulone na wszelkie kwestie związnane z rodzicielstwem, opieką nad słabszymi oraz pomaganiem innym ludziom. W poprzednich wcieleniach numerologiczne szóstki czesto realizowały się jako astrolodzy oraz lekarze. Stąd też mają zmysł lub dar do wykonywania zawodów medycznych oraz nauczania i przekazywania wiedzy innym. Szóstki, to ludzie obdarzeni wysoką sensorycznością. To ludzie, którzy mają wbudowaną czujną antenę w splot słoneczny. Dlatego też z łatwością przychodzi im wczuwanie się w uczucia, intencje, pragnienia i potrzeby innych ludzi.
Los obdarzył numerologiczne szóstki wyjątkową wyobraźnią. Osoby z tą wibracją potrafią w sposób kadrowy lub wręcz filmowy wyobrazić sobie najróżniejsze historę, sytuacje czy wydarzenia. Jednak wyobraźnia ta czesto może płatać im figle. Jednego dnia prowadzić ich do bram raju, a innego do bram piekieł. Kwiestie związane z wyobraźnią szóstek narażają je również na posiadanie zbyt wielu, w porównianiu do innych wibracji, wątpliwości. Dlatego też szóstka, kiedy tylko się zawaha, na długo może zatrzymać się w miejscu. Warto zatem wrzucać szóstkę na głęboką wodę tak, aby działała w przekonaniu, że to ostatnia chwila na załatwienie tej sprawy.
Numerologiczne szóstki świetnie realizują się również w zawodach nauczycielskich. Mają one dar do przekazywania wiedzy praktycznej. Są to urodzeni szkoleniowcy oraz nauczyciele, którzy oszczedzą swoim słuchaczom „nawijania makaronu na uszy“, a nauczą tego, co najważniejsze i najistotniejsze. U numerologicznych szóstek istotną rolę odgrywają czakra splotu słonecznego oraz czakra gardła, dlatego też w sprawach zdrowotnych powinny one dbać o sprawy laryngologiczne, jak i te związane z żołądkiem i układem pokarmowym. Numerologiczne szóstki powinny wyrobić w sobie nawyk otwartego mówienia o swoich problemach i bolączkach. Jeśli zbyt długo będą nosiły w sobie urazę czy żal, spowoduje to u nich komplikacje związane ze strunami głosowymi.
Szóstki, to również osoby o bardzo delikatnym układzie hormonalnym, dlatego też rozpoznając u siebie jakąś chorobę czy niedomaganie warto zwrócić uwagę na odpowiedni stan hormonów w organiźmie. Pamietajcie państwo jednak, że hormony oddziaływują nie tylko na nasze ciało, ale również na naszą psychikę, stąd szótkom często trudno się zdecydować lub też częściej zmieniają zdanie.


Sylwester Chordecki