wróć do Akademia Wróżek


Numerologiczna trójka

Kto najbardziej błyszczał w klasie? W Kim zachwycali się wszyscy nauczyciele? Kto najpiękniej malował czy recytował. Oczywiście dziecko obdarzone wibracją numerologicznej Trójki! Trójka jest wibracją dającą talenty, urodę, czar i seksapil, gdyż pieczę nad jej talentami sprawuje sama Wenus. Dzieci urodzone pod jej wpływem, będą zatem utalentowane i wszechstronne, co oczywiście policzymy im na plus, jednak w dłuższej perspektywie Trójka może robić z tych dzieci ludzi niezdecydowanych, typu jestem we wszystkim dobry, ale w niczym nie jestem najlepszy.
Dlatego też, mądrze byłoby ukierunkowywać młodego człowieka by rozwijał jeden konkretny talent, w którym czułby się najlepiej! Niestety trójkowe dzieci stają się zabawkami rodzićów, bądź co gorsze rodzice łasi na pochlebstwa ze strony innych dorosłych, zawalają swoje pociechy nadmiarem obowiązków i zajęć. Wszechstronnie uzdolnieni nastolatkowie, częstokroć wychwalani przez otoczenie, często obrastają w piórka i jeśli mają zamożnych rodziców wybierają wolne zawody, które niekoniecznie muszą dawać im pieniądze.
Trójka wchodząca w dorosłe życie, to osoba wrażliwa, utalentowana i do tego często atrakcyjna, niestety najczęściej z wykształceniem ogólnym, co utrudnia im funkcjonowanie na rynku pracy. Trójki najczęściej wybierają zawody humanistyczne, artystyczne, w których niezwykle trudno się przebić i zrobić karierę. Dlatego też, dłużej mogą pozostawać na utrzymaniu rodziców czy partnera.
Kobiety obdarzone tą wibracją są niezwykle piękne, dlatego też najszybciej znajdują partnerów. Trójka, jako Cesarzowa i aspekt Słońca, jest osobą płodną nie tylko w sferze intelektualnej, ale też biologicznej. Dlatego często piękne kobiety szybko znikają w domowych pieleszach zamiast robić karierę.
Mężczyzna Trójka, to człowiek spragniony i przyzwyczajony do pochlepstw, mama chwaliła, nauczyciele też, jednak teraz wchodzimy na rynek pracy i nie wiemy jak się zachować, przyzwyczajeni do komplementów, częściej dostajemy kopniaka, a nasz czar osobisty i oczy spaniela nie działają na szefa, więc co tu robić? Trzeba się ogarnąć! Trójki będą zatem szukały pracy gdzie dostaną sporą ilość swobody i nienajgorszy budżet. Branża artystyczna, telewizyjna, malarze, architekci, aktorzy, projektanci, to urodzone Trójki i tam powinny szukać swojej drogi.
Niestety pierwsze zarobione pieniądze Trójki wydają na drogie ubrania czy kosmetyki, zwyczajnie kochają gadżety! W poczuciu gustu i smaku trudno je dogonić nawet eleganckim Dziwiątkom. Problem jednak w tym, że Trójka nawet w zwykłym ubraniu z sieciówki lub ze sztuczną bizuterią wygląda jak milion dolarów, co niestety przyspaża jej wrogów w postaci zazdrośników wyolbrzymiających ich majątki. Trójki mają spore powodzenie w miłości, z tego też powodu zarzuca im się nadprogramową ilość seksu i kochanków. W dłuższej perspektywie Trójki powinny wybierać towarzystwo bardziej ekskluzywne i nie bać się zarabiać na pośrednictwie lub udzielaniu kontaktów czy lobbowaniu. Dobra ręka Trójki, jako swata w biznesie czy miłości przyspożyła niejednej osobie majątku lub szczęścia. A jak Trójka może przyciągnąć majatek dla siebie? Otóż powinna się dzielić i dawać.

 

Sylwester Chordecki